Yamaha XV 535 Virago (1997)

Vlastník Nivellen
Vloženo 2.6.2013
Aktualizováno 2.6.2013

Motorka je jednoduše ovladatelná, přijde mi dost lehká a výkon bohatě stačí. Posaz je pohodlný i pro delší trasy a podvozek podrží v každé zatáčce.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Profesionální přístup, možnost doladit smlouvu na místě. Taky mě motorku dobře popsali, poradili, co mám ještě udělat.

První dojmy - Motorka mi padla do ruky hned, skoro. Díky vlaštovkám jsem si prvních pár metrů mezi domy docela protrpěl, ale pak už to jelo, jako bych na ní seděl už roky. Perfektní jízda už po prvních kilometrech. Vzhledem k váze motorky výkon 25 kW bohatě stačí na opravdu příjemné zrychlení i brždění motorem.

Motorku bych doporučil pro - Tak doporučil bych ji všem začínajícím jezdcům, všem co se chtějí pohodově svést a zvláště pak všem, kterým vyhovuje když motorka neváží moc.

Doplňky na motorce - Mám rolku, na kterou je bohužel dost málo místa a buší sponou do blatníku a laděné výfuky po původním majiteli.

Stroj jsem si vybral, protože na tento stroj byly velice kladné ohlasy napříč fóry a taky odpovídal oběmem, výkonem, stylem i cenou mým potřebám a možnostem. Jízda, jedním slovem perfektní. Komfort jak díky pohodlnému posazu tak i díky příjemným vlastnostem podvozku, a motoru. Brzdy moc nepoužívám, ale když už musím, tak brzdí perfektně. Co se týče spolujízdy, tak si ještě nikdo nestěžoval. Úložný prostor neexistuje. Spotřeba se pohybuje kolem 5 l/100km.

Tak určitě nejlepším místem pro tuhle motorku je kroutící se kvalitní silnice. Ve městě se neztratí. Terén je pro ni cizí slovo.

I rozený zápecník se stane cestovatelem, když si tuhle mašinu pořídí. Prostě to svádí se v tom pohodlném křesle vést dál a dál.

Ája36
Ája36 napsal 05.10.14 v 14:28

Nádherná

jikov
jikov napsal 06.06.13 v 06:21 10b.

Krásný stroj,ať dobře slouží a bez nehod.

žižala.
žižala. napsal 04.06.13 v 09:03 10b.

Dobrá volba jasná 10ka.

Zub47
Zub47 napsal 03.06.13 v 05:33 10b.

Suprova

Boža
Boža napsal 02.06.13 v 20:55 10b.

Krásný malý chopper tak vždy v pohodě za 10 bodů mladý čoprák no to je skvělé