Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník Robius
Vloženo 3.6.2013
Aktualizováno 10.7.2013

Je to super mašina, ten design a ta univerzálnost, je boží. Excelente moto!

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - No, dalo se to, až na to že než mi poslali TP, tak mi předtím dali 3 převozní značky. A taky mi byla přislíbena výměna oleje, která se nekonala:-(. I mě přesvědčili, abych si koupil nové zadní pneu, které mají v akci. Týden na to zjišťuji, že podle TP bych tam měl mít 120/90-17, což mám. Ale oni mě klidně prodali 130/80-17 a ke všemu 10 let starou:-(

Aprilia Pegaso 650 Strada: Hodně negativních recenzí.

První dojmy - Jezdí se na mi krásně, snad jen ty brzdy by mohly brzdit lépe. A někdy docela dlouho lovim neutral. Jinak pěkně drží v zatáčkách. Parádně akceleruje na krátkém úseku. Takže je vhodná pro styl jízdy brzda plyn:-).

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro ty co chtějí cestovat a vyřádil se trochu. Není vhodná pro úplné začátečníky, děti, anorektiky, epileptiky, důchodce nad 90 let. Pro krkouny co nechtějí kupovat benzín a sebevrahy.

Doplňky na motorce - Kufr.

Vybral jsem si jí protože se mi líbila a splňovala spoustu mých kriterií... Poprvé jsem jel na vysněné mašině zkušební jízdu v Olomouci, vyzkoušel jsem moto jak v obci tak mimo a dokonce i po polňačce. Byla fakt živá, no prostě paráda. Jediné co pro mě byl problém byly blinkry. Neustále jsem je zapomínal vypínat. No prostě to není jak v autě, kdy slyšíte tikání blinkrů a jak srovnáte volant tak přestanou. Nyní už se mi to stává výjimečně. Po zkušební jízdě mi bylo vytknuto, že jsem byl pryč hodinu. Že normálně si to lidi zkouší tak 10 min. A že jsem prý král, že to tam ještě nezažili. Po týdnu, jsem si jí odvezl dom. Byla to příjemná projižďka 68 km.

DejvaKovar
DejvaKovar napsal 10.06.13 v 21:42 10b.

Krásná, blahopřeju .

radek89
radek89 napsal 04.06.13 v 22:36

správná volba

Eyky
Eyky napsal 03.06.13 v 22:27 10b.

Pěkná.
Ať slouží jenom pro radost.
Krásnou a spokojenou sezónu..

Toecutter.
Toecutter. napsal 03.06.13 v 21:33 10b.

S tímhle strojem rozhodně chybu neuděláš.

johny5
johny5 napsal 03.06.13 v 18:43 10b.

top stav, dobrej výběr a za hodinovou zkušebku patří 10 b. právem

Někdy na sebe na silnici mávnem sousede Tak ať to lítá