Aprilia ETX 125 (1998)

Vlastník GXR
Vloženo 5.7.2013
Aktualizováno 14.5.2014

Lehký,hravý a poměrně rychlí enduro které mě mile překvapilo.

První dojmy - První dojmy byly velmi dobré v první řadě mě překvapil tah motoru,velmi dobrý je také podvozek umí se krásně vypořádat s každým hrbolem,potom sou tam brzdy brembo a brzdí velice dobře.Motorka mi hned padla do ruky akorát je tam páčka přední brzdy která je ohnutá moc dopředu.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil každému kdo má rád všestrané motorky.

Doplňky na motorce - Na motorce nejsou žádné doplnky.

Tuto motorku jsem si vybral protože jezdím hlavně polnačky občas i les a pěkným blátem na hrabání také nepohrdnu,takže jsem potřeboval něco robustního a vysokého.Mám s ní najeto 1000km a žádná oprava nebyla potřeba ale má dost najeto tak asi nechám udělat prohlídku motoru a odstranění špatných dílů.Motor není otevřený takže má malou spotřebu kolem 4litrů a výkon mi přijde dostačující.Ovladatelnost je dobrá jak v terénu tak na cestě je to motorka pro oba povrchy když na ní dáte krosové pneumatiky tak je z ní crosska a když dáte cestovní pneumatiky tak je z ní cesták.Brzdy brembo s těma se nevyplácí zahrávat brzdí opravdu skvěle.Takže jsem s motorkou velmi spokojen.Chtěl bych do dvou let (než dostanu řidičák) vyměnit vše poškozené aby vypadala jako nová.Jistli mate nake dily z teto moto (hlavne plasty) barvu neresim a chcete se jich zbavit tak mi napiste kfyz se mi budou hodit tak je koupim

Lubos92
Lubos92 napsal 24.02.14 v 21:25