bmw_renocar_r_1300_gs_adv

Suzuki GSX-R 600 (1998)

Vlastník hollca
Vloženo 1.9.2013
Aktualizováno 28.12.2013

srad mi padla už od mala do oka. Vždycky jsem toužil po téhle motorce a můj sen se mi vyplnil!

Kawasaki ZX-6R Ninja: důvod neuveden

První dojmy - srad je prostě ďábel. Když se velikej výkon skloubí s dobrýma jízdníma vlastnostma a relativně pohodlným posedem na supersport, tak je to opravdu výborná motorka. Hned jsem si ji zamiloval.

Doplňky na motorce - Laděný "trojúhelnikový" výfuk
digitální hodiny
modré plexi

Při výběru motorky jsem měl jasný cíl. Musí to být supersport (prostě od jakživa mě lákali víc, než endura, naháče atd.), zkrátka jsou to pro mě ty nejúžasnější a nejhezčí stroje.
Při výběru značky a typu motorky jsem se rozhodoval mezi dvěma. Mezi již moji Suzuki GSX-R 600, nebo Kawasaki ZX6-R Ninja. Bylo mi relativně jedno, kterou z těchto dvou krásek získám. Vyhrála nakonec lepší nabídka a stav motocyklu.

Po prvním setkáním s moji první motorkou jsem zatím nic kromě kosmetických vad na kapotáži (jemně škráblé z boku přes nápis Suzuki) nic nenašel. Po sundání kapotáží vypadalo vše skoro jako nové. Motor není zacákanej od oleje, hadíčky a káblíky v neporušeném stavu a hlavně vše originál.
Dále mě překvapila velikost úložného prostoru pod sedlem spolujezdce. Čekal jsem malý otvor, kam se vleze sotva lékárnička, ale mile mě překvapil. Mimo lékárničky a reflexní vesty se tam v pohodě vleze i nějaký ten menší set s nářadím, popřípadě i osobní věci a stejně tam ještě nějaké rezervní místo zbyde,

Najeto mám s touto motorkou zatím minimum, takže jízdní vlastnosti nemůžu ještě moc hodnotit, ale snad budu spokojenej i nadále.

Na závěr bych prozatím asi napsal, že jako první moto jsem si vzal docela velký sousto (ikdyž s jízdou na silných motorkách mám nějaké zkušenosti), ale budu k motorce přistupovat s obrovskou pokorou a opatrností. Nikam nespěchám, mám přece jen před sebou snad ještě dost velikých zážitků s těmito krásnými stroji a nerad bych si je pokazil.

JamesonB
JamesonB napsal 03.03.14 v 23:02 10b.

Moc krásná, přeju štěstí v roce 2014 :)

Sradinka
Sradinka napsal 02.01.14 v 19:38 10b.

Parádní sradík, je to fajnová motorka, hodně šťastných km 10b.

brejle
brejle napsal 28.12.13 v 06:22 10b.

Harvajs
Harvajs napsal 28.10.13 v 21:49

Moc hezká mnoho šťastných kilometrů...

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 06.10.13 v 21:29 10b.

Parádní Suza!