Honda VTR 1000 SP2 (2003)

Vlastník Ghost-CBR1000rr
Vloženo 18.9.2013
Aktualizováno 21.2.2019

Kladivo jak svina :) po šesti letech na čtyřválech je tohle opravdu změna a k lepšimu je to takove 3.0 tdi

První dojmy - Včera sem si ji v dešti odvažel domu a pocity zatim super.. takovou radost sem už dlouho neměl.. :)

Motorku bych doporučil pro - pro toho co už ho nebavi ve 250 km h čist nudou noviny při řizeni.. tohle dava adrenalin už při 130 :)

Doplňky na motorce - Comander a kn jsem dal pryc stejne to nebylo poznat.. ale spatne namontovane rychlorazeni se podepsalo na prevodovce..

Po třech letech na CBR 1000rr sem chtěl změnu.. byl sem se podivat už minuly rok na jednom sp čku ale zdalo se že to vubec nejede tak sem to nechal byt.. Letos si kamoš koupil sp1 a s napřevodovanim je to mazec , hned mě to chytlo tak sem začal shánět a dobrych kusu je jako šafránu ale měl jsem nakonec štěsti. Sice je tam pár šrámu ale to se vše doladí přez zimu.. Na motorce je comander 3., rychlořazeni, Remus vyfuky a KNka. Po těch pár včerejšich km mužu řict že to tak tvrdá mašina neni oproti bladovi .. pohodli je srovnatelne.. I když je rr ve všem lepši hmotnost, vykon, řizeni, brzdy, spotřeba atd tahle motorka mě bavi a to sem potřeboval.. vic napišu po dalšich zkušenostech

smartin1
smartin1 napsal 03.08.16 v 20:19 10b.

Víc jak deset se tady nedá Tak je máš tam

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 14:16 10b.

Mocná V2, po tomhle bajku už dlouho pokukuju.
Japonci zatím nic lepšího neudělali

Lubos92
Lubos92 napsal 03.10.13 v 13:00

Pěkná .

babynek
babynek napsal 23.09.13 v 07:02

Jeje vingošova bejvala...treba te zlakame do party :) ... http://www.sp-club.wbs.cz/

mirektds
mirektds napsal 18.09.13 v 13:25

Tak na ní buď hodnej. Ať se daří.