Babetta 210 (1985)

Vlastník SirPetr
Vloženo 19.9.2013
Aktualizováno 19.9.2013

Celkem vymazlená Babetta u které jsem se chtěl přiblížit vzhledu KTM aspoň barvou a koly.

První dojmy - První dojmy byli, že jsem se rozhodoval, jestli ji rozebrat na díly, postavit k popelnici nebo ji zrenovovat. Nakonec jsem se rozhodl pro třetí možnost. Nebylo to rozhodně jednoduché, ale výsledek troufnu si říct stojí za to.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo je lenivý chodit pěšky :-D

Doplňky na motorce - Kufry
Lepší zrcátko
Klakson + dvojité tlačítko (chcípák a klakson v jednom)
Olejové tlumiče

Tak nakonec jsem se rozhodl to vzít pořádně z gruntu a zrenovovat jí. Když jsem vymýšlel jakou barevnou kombinaci udělám tak jsem si zvolil oranžovou, jelikož jsem nechal kamarádovi před nějakým časem lakovat rám jeho crossky do úplně stejné barvy tak to byla dobrá inspirace.
Chrom na kolech byl po smrti tak jsem si udělal tu práci s rozpletením. Ráfky šli na černo stejně jako rám a vidlice, veškeré dráty, niply a ocelové součástky jsem vybrousil, vyleštil a nechal znovu pozinkovat.

Motor byl prakticky KO tak jsem udělal GO
Klika, výbrus, lužiska, gurefa, volnoběžka, nějaké spojky, pružinky a další duperele...

Středy kol jsem lehce vyleštit, vypletl, vycentroval a nazul krásně kulatou pneumatikou Mitas M-04

Skládání už byla ta krásnější část a hotová babetta troufám si říct, že je fakt moc krásná a originální.

PŘED

PO RENOVACI

Fotky s doplňky ještě vložím, nemám to zatím nafocené

Barkpipik
Barkpipik napsal 25.10.22 v 15:59 10b.

Krása

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 25.06.15 v 10:11 10b.

Pěkná jistě vydrží víc jak moje Čínská pomsta

kokoska50
kokoska50 napsal 21.01.15 v 11:37

Luxusní babettka

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 06.01.15 v 16:38 10b.

To je sakra dobrá práce příteli!

hruso25
hruso25 napsal 19.09.13 v 21:55

Krásny stroj. V živote by som nepovedal že sa dá zamilovať do obyčajnej babetty.