Yamaha YZF-R6 (2010)

Vlastník martin14
Vloženo 13.10.2013
Aktualizováno 20.12.2019

Můj vysněný stroj. Začínal jsem na stejné značce i modelu (Yamaha YZF R125) a tohle je postupný vývoj

První dojmy - Je to veliký rozdíl mezi stopětadvacítkou a šestistovkou s 92kW. Je to dravec dychtící po otáčkách.

Motorku bych doporučil pro - Je to zbraň, proto doporučuji, aby na ni jezdili ti, kdo mají nějakou zkušenost s motorkami.

Doplňky na motorce - Na motorce je laděný výfuk GP Pro - Leo Vince - luxusní zvuk, dále jsou nainstalované padáky a zadní držák SPZ, poněvadž ten originální není moc hezký , miniblinkry Barracuda Silur 2 indicator, plexi štít Puig Racing, hliníkové rukojeti racing supergrip a závažíčka do řidítek, oboje od Barracuda, spojková a přední brzdová páčka se zlatými konci (Barracuda), přední a zadní nádobka na brzdovou kapalinu (Rizoma), přepákování PP Tuning, řetěz D.I.D racing chain gold, nalévací víčko oleje na motoru Barracuda a nějaké doplňky přelakovány z originální barvy stříbrné na zlatou (napínáky řetězu, nožičky zrcátek, spolujezdcovy stupačky, všechny šroubky , ...)

Motorku jsme koupili v prosinci 2012, je to dovoz z Itálie. Hned při první jízdě jsem poznal, že je to dravec. Do zatáčky jde naklopit úplně sama, daleko lehčeji něž předchozí stopětadvacítka a o předjíždění ani nemluvě . Stačí pootočit plynem a jsem v nedohlednu Je vidět, že se zrodila na okruhu, protože požitek z jízdy je nepředstavitelný. Spotřeba je kolem 7l/100km.

Ondrasek2607
Ondrasek2607 napsal 30.03.16 v 23:18 10b.

Hodně km bez nehod chlape ;)

Klarka23
Klarka23 napsal 13.02.15 v 11:14

Vypadá skvěle

SalvatorPRO
SalvatorPRO napsal 08.01.15 v 22:39 10b.

Spara
Spara napsal 06.10.14 v 00:25

super

contis
contis napsal 29.05.14 v 21:58

cierno zlata je top kombinacia neni co dodat