Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník slleeper2
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 20.5.2016

Oholené GSX-Rko, né vážně. Rychlá, pohodlná, krásná, jen ten vítr zlobí. Víc není potřeba dodávat.

Honda CB 600F Hornet: Má ji každej druhej, jako naháč není moc originální. Jinak bych ji bral.
Yamaha FZ6 Fazer: Nešla sehnat s 35kW.
Suzuki GSF 600 Bandit: Je měkká, jako motorka opravdu hezká, ale já potřebuji sportovnější podvozek, který má právě GSR, Hornet a Fazer.

První dojmy - Tak abych pravdu řekl, nečekal jsme, že mi ta motorka padne až tak snadno do ruky. Čekal jsme spíš, že ten přechod ze dvácy bude mnohem těžší, že motorka se mi bude zdát těžká, moc dravá a tak. Ale opak je pravdou, lépe snad ani padnout nemohla.

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilé jezdce. Pro začátečníky je moc ostrá, ale pro ostřílené střelce je to zase hračka na hraní. Mě vyhovuje.

Jak jsem psal výše, motocykl jsme si vybral, protože je dravější, sportovnější než Bandit, který je spíš cestovní. Horneta má každý 2. a Fazer se mi vzhledově jevil až na třetím místě. GSR jasně vyhrálo.

Naježděno mám zatím jen pár kilometrů, na jaře se rozepíšu více. Jinak motor mi přijde orpavdu hodně flexibilní, kdykoliv zatáhnu, tak jede.

^Fotka je jen provizorní, zítra nahraju další.