Yamaha YZF-R6 (1998)

Vlastník mikrk
Vloženo 11.1.2014
Aktualizováno 11.1.2014

žihadlooo , jede to jak sviňa !

První dojmy - Jak jsem na ni sednul, připadal jsem si jako v jinym světě, takovej fofr jsem do té doby nezažil. Bylo to po 15 letech co jsem seděl na motorce (Jawa 175) . bylo až neuvěřitelné jak jsem se s ní sžil. Dnes již dochází k abstinenčním příznakům při delší odmlce Překvapilo mě docela snadné ovládání a příjemná odezva motorky na moje řízení Bylo to moje opětovné řízení motorky po 15 letech a musím říct že příjemné. Myslím si že mi padla docela dobře do ruky a jsem s ní spokojen. Už se u mě projevují i abstinenční příznaky

Tuto motorku jsem vlastně kupoval manželce protože si konkrétně tuto motorku přála.
Zpočátku na ni jezdila, ale později přestala a nyní jezdí se mnou jako spolujezdec.Jezdíme tedy ve dvojici, tak jsem si na to zvyknul, že když jedu sám, tak mě připadá moc lehký zadek a musím ji trochu krotit. Co se týče servisu, nemám absolutní problém, kousek od
nás je moc šikovnej borec u kterýho si nechávám veškerej servis udělat. Motorka je výborná na silnici, ale dokáže projet i velmi mírný terén.

Grenz
Grenz napsal 18.01.14 v 23:06 10b.

contis
contis napsal 17.01.14 v 18:02 10b.

s yamahu sa neda nic pokazit

lobokop
lobokop napsal 12.01.14 v 02:58

krásná motorka pane mnoho štastných km...

muncinana
muncinana napsal 11.01.14 v 21:04 10b.

Yamaha,dobrá volba

justyn
justyn napsal 11.01.14 v 16:42 10b.

Paráda znova v sedle Tak at se daří a mnoho km v sedle toho žihadla Posílám 10b