Honda CBR 1100XX Blackbird (2003)

Vlastník Dandy3
Vloženo 9.2.2014
Aktualizováno 11.7.2014

Rychlá dálniční stíhačka a skvělý cesťák

Honda CB 650F: důvod neuveden

První dojmy - Krásná barva, nádhené sexi tvary, ihned mi učarovala. Jako káždá Honda ihned perfektně sedla do ruky a díky širokému sedlu je velmi pohodlná. S originálnímy výfuky je velmi tichá a slyšítě jen příjemné ševelení motoru.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo je opravdu vyježděný,divočinu na supersportech má za sebou,baví ho cestování,chce jezdit na pohodu, ale občas přidat trochu adrenalinu a povolit pravé zápěstí, tak pro něj je tato mašina ideální.

Původně jsem chtěl něco menšího a při pročítání inzerátu mě zaujala cena a hlavně byla ve vedlejší vesnici, tak jsem ji jel omrknout a na druhý den už byla doma. Měl jsem obavy s váhy, ale ty se rozplynuly po pár km. Také mě překvapil výkon, v TP byl uveden 74Kw, ale motor byl již otevřený na 118Kw.
Po provedení kontroly jsme se s přítelkyní vydali na dovču do Chorvatska. Cesta v poho ani po 6hodinách nás zadek nebolel, jen trochu ruce. Překvapila mě spotřeba do 6litrů při dálničním tempu a plném zatížení. Brzdy fantastické, pérování jsem doladil a taky super, no prostě splnila mé očekávání.
Zátah motoru je při predjíždění dostačující i v nižších otáčkách a není nutné podřazovat.
Jednu výtku mám: pokud na motku sednete jen v šortkách, tak nekrytý a žhavý katalyzátor zbůsobí nepříjemné popáleniny a i přes kevlarové rifle to pěkně cítíte,jen kožená kombinéza odolává. Po montáži laděných výfuků a krytek svodů, již toto nebezbečí nehrozí.
Zatím najeto cca 4000Km bez závad a vše funguje k naprosté spokojenosti.

context
context napsal 23.04.14 v 11:13 10b.

taky pěkná tak ať slouží

Dandy3
Dandy3 napsal 06.04.14 v 18:18

Motku jsem již prodal Ted zas něco menšího a hlavně lehčího, prostě na lítačku kolem vody.