Jawa 350/640 (1999)

Vlastník Kafi
Vloženo 26.2.2014
Aktualizováno 26.2.2014

když jsem se ve 20ti rozhodoval co dál dělat, Jawa pro mě byla jasná volba...125ccm mě už omrzely, jedna velká Jawa v garáži, tak aby jí nebylo smutno, pořídil jsem jí prostě mladší sestřičku..

Suzuki GS 500E: Když já tu rejži moc nemusim a nerad bych, aby se mi zešikmily oči...Jawa je u mě prostě už diagnóza :)

První dojmy - Na Jawě 350ccm jezdím od 18ti, v garáži mám Nastěnku (634) , ale po svezení se na mladší 640 s dvoubuřty jsem nevěřil, že jedu stále na Jawě. Sice se to ve vyšších rychlostech pořád kroutí, ale kotouč už brzdí, posez skvělej, točit se to nechá, živé to je...akorát ty nízké otáčky schází občas.. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro srdcaře

Doplňky na motorce - Kappa

Mašinu jsem si koupil v srpnu 2013, hned po tom co jsem prodal Daelima VL 125. Pokukoval jsem ještě po GS 500, ale nakonec vyhrálo srdce a vlastně i pepněženka..človek ušetří na údržbě, dílech...navíc ty emoce, když na tom jedu, boží...Klepe se to, řve to, kouří to, prostě to pod tou prdelí žije..Jawu si buď zamiluješ nebo nenávidíš...já jsem ten první případ, takže Jawa je pro mě diagnóza a srdeční záležitost. Sednout na ní odpoledne a jet na Moravu není problém a druhý den zpátky..Výlet do hor...za srpen 3000tis km bez poruch a stále to jezdí aniž bych na to musel hrabat...Jmenuje se Doris a miluju jí...jezdí za hubičku a jako drak!!

Ptacek_Jarabacek
Ptacek_Jarabacek napsal 07.09.15 v 09:13 10b.

Cely tvuj moto-inventar je velmi sympaticky! Az budu vic umet opravovat, taky si poridim...

pistolník
pistolník napsal 14.09.14 v 22:32

Jak píšeš diagnóza a srdcovka 10b

ztracenaIF
ztracenaIF napsal 10.07.14 v 19:41

Mas recht .Mám to stejně tak hozené tak hodné šťastných km v sedle

TON-UP
TON-UP napsal 05.03.14 v 15:54 10b.

Ahoj srdcaři, držím palce, 10b, já na 634, 638 a 640 projel ČR, SVK s plnou polní, ...je to opravdu o srdci Jawaře! Máš recht, že tohle byly, teda jsou!, super a spolehlivé mašiny za pár korun. Jawa rulez! No ale život šel dál, věk nezastavíš, děti taky ne...a Jawa šla z domu...ono zase zalehlej proti větru ve stovce na třesoucí se mašině s vykloubeným levým kyčlem od řazení a nakopávání pákou omrzelo:) Ale láska k evropským dvouválům ne Držím ti palce, hodně šťastných km. Petr, (Jawař už jen srdcem, ale zas teď šilhám po 250 kývačce s rybinami a otevřeným sáním:) ).

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 27.02.14 v 00:57 10b.

tak v následujících sezonách klidné a bezproblémové kilometry. Jakmile otevřou u Jezzu tak doufám posedíme a spálíme nějakou tu směs benzínu s olejem.