Husqvarna TE 450 (2007)

Vlastník JoskaT
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Kvalitní ostré enduro otevřeno naplno

První dojmy - Silnej motor a vynikající podvozek. Oproti mé bývalé HQ TE410 značný nárust výkonu. Perfektní ovladatelnost. Díky startéru nemám problém s našlapováním :). Chvilku jsem si musel zvyknout na ten zátah, ale nikdy jsem nelitoval.

Motorku bych doporučil pro - Určitě každému, kdo to má v hlavě trochu srovnaný a alespoň pár zkušeností, ale to neznamená, že by si ji nemohl pořídit i začátečník, pokud bude používat hlavu

Doplňky na motorce - Koncovka výfuku RP, zadní blatník z Cross a "lízátko acerbis s diodovým světlem

Jak jsem už psal měl jsem TE410 a jak to bývá člověk si po čase řekne, že by to mohlo jet víc. A v té době (2007) začala Husqvarna připravovat 450 stříkačku. Dlouho jsem uvažoval i o ní, ale nakonec jsem dal na radu Oťase Kotrby a vybral osvědčenou 2007. Hlavně kvůli jednoduššímu !otevření". Motorka je otypovaná pro dvě osoby (moc jsem jich nesvezl :) Díky kvalitnímu podvozku - vpředu Marzocchi 50mm vzadu sachs není problém jakýkoliv terén. Na oleji nešetřím (Nano Tech Putoline 10W60), takže motor až na preventivní výměnu ojnice, rovoďáku, pístu a pár koleček v převodovce (nevydržely nápor na asfaltu) drží.

Nezazimovávám! Jen leju benzín, měním olej, občas i gumy a jezdím. Samozřejmě taky padám a občas něco rozbiju :( řidítka, chladič, víko zapalování, nějaký ty plasty. Ale kdo nepadá jezdí pod svoje možnosti!

mendzos
mendzos napsal 01.05.14 v 16:19