renocar_zari

Vlastník Nife414
Vloženo 15.3.2014
Aktualizováno 7.1.2016

Je to prostě suzuki gsxr 600 co k tomu popsat super máša

Motorka koupena od FIRMA:Moto DP (Děčín I-Děčín) - Super kluci poradí a ochota neutíká

Yamaha YZF-R6: Řekl sem si že si jí koupím později =D

První dojmy - První dojem byl asi takoví že ta svině pořád drží k silnici =D , Padla ne jen do ruky ale i mezi púlky

Mašinu sem volil podle recenze a rad starších myslím že je to neskutečně odolní stroj ad už budeme začínat od 6kového motorů a modem pro řízení vstřiků je to věc která dokáže lítat za slušnou spotřebu nebo na hůlváta a ze zaražením do stupaček . Pro mě trošku zralějšího jezdce moto v Režimu A plný výkon supr zážitek ale mě už zase po najetích km chybí ale dá se krásně vyřádit . Režim B cestovatel jak mu říkám dobrý přítel na spotřebu paliva a delší cestu k tomu se asi ani víc či méně dodat nedá . Režim C si myslím že je dobrý napomocník do deště kdy se zavře výkon stroje a předchází k protočení kola či smyku je to dobra věc do mokra hlavně pro ty kteří začínají na 600cm.Co se týče podvozku tak k tomu jen jedno proste je to ubité k zemi a drží a drží samozřejmě každá moto chce trochu citu. Jinak osahávejte sami z moto budete nadšeni jako já sám vřele doporučují

Robert-chooper
Robert-chooper napsal 09.01.16 v 18:27 10b.

pekna tak at ti slouží ješťě hodně dlouho

Tiber88
Tiber88 napsal 06.04.14 v 13:12

Pěkná, pěkná, tak hlavně, že padla i mezi půlky

Nife414
Nife414 napsal 16.03.14 v 10:24

Dikes

PAVEL1250
PAVEL1250 napsal 15.03.14 v 21:30 10b.

Rozhodně dobrá volba a dávám 10b

justyn
justyn napsal 15.03.14 v 16:07 10b.

Tak at to jezdí a mnoho km v sedle GSXR Máš to za 10b