Honda XR 125 L (2005)

Vlastník ixajrmen
Vloženo 13.4.2014
Aktualizováno 13.4.2014

Motorka je parádní jak na silnici, tak do terénu. Určitě je XRko správná volba pro začátečníky i pro pokročilé.

Yamaha DT 125 R: důvod neuveden

První dojmy - Moje první dojmy byly úžasné. Ještě ten den, co jsme motorku přivezli, jsem jezdil až do tmy a i za tmy. I přes to, že bylo kolem 0. Nešlo to prostě skončit. Zatím to vypadá, že na motorce nejsou žádné velké chyby, jenom bude potře vymenit co nejdřív řetězovou sadu, ale naštěstí jenom to.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem to vyděl v okolí jezdit a byla to moje vysněná motorka už nějaký 3 roky. Zkrátka od tý doby, co jsem začal jezdit na bebettě. Rozhodoval jsem se ještě mezi Yamahou DT a XRkem, ale XRko to prostě vyhrálo. Sice jsem si trochu připlatil, ale myslím si, že to stálo za to. Jinak jak už jsem psal, motorka je bez problémů, až na dost sjetou řetězovou sadu, ale tak, člověk si to má na miste projít a to já si pořádně z technické stránky neprohlídl. Pouze jen tak okoukl a projel. Tak naštěstí to je jen řeťězovka. S motorkou mam po měsíci ježdění najetých 600km a až na urvaný zrdcátko a zlomenej kryt rukojetí je to vpohodě. Jinak motorka se v terénu chová úplně v pohodě a na silnici ještě líp. Takže vhodná jak do lesa, tak na cestu do školy.

Fori
Fori napsal 14.04.14 v 18:49 10b.

Pěkně -> 10b