Suzuki SV 1000S (2006)

Vlastník Riddick
Vloženo 25.4.2014
Aktualizováno 9.6.2018

Krásnej stroj, logický postup od 650... Dělá jen radost :).

První dojmy - První dojmy po dlouhé pauze od SV 650... Jede to jak piča! Po čase mírný útlum z prvotního nadšení, teď to jede dobře, ale žádná střela... Na mě to stačí až až, víc nepotřebuju :).

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny

Doplňky na motorce - Padáky rutan, supér zpracování, jednání a rychlost dodávky! :)

Jezdil jsem dlouho sv 650s starší model a motorka to byla vynikající, žádná střela, ale povozila hezky... SV 1000 je logicky další meta, zatím se necítím na super hyper sporty ala gsxr, ninja, r1 atd... Na mojí povahu má motorka všechny vlastnosti, který bych chtěl... Výkonu je dost, brzdí hezky, svítí fakt dobře, zvuk jak jinak supér, design se mi moc líbí, no co víc si přát?
Pro ty co prahnou po maximálkách a ohromných výkonech to není, měl jsem pučenou GSXR 600 rv. 2002 a můžu s klidem říct, že to jelo skoro stejně.
Teď po 5 letéch provozu mě čekala trochu větší oprava, na začátku léta se mi odporoučel alternátor, konkrétně se uvolnily uhlíky na rotoru... Opravovat sem nechtěl, koupil jsem tedy nový, pak mi začala utíkat kapalina skrz vadný těsnící element ve vodní pumpě, ale než se tohle stačilo opravit rozletěla se mi převodovka :). Nic příjemného vám povím, nicméně sůza dostala komplet repas převodovky, nový olejový čerpadlo, repas vodní pumpy, nový spojkový koš (prasklé pružiny), repas spojkové hydrauliky a všechna nová gufera a těsnění. I po téhle zkušenosti mám motorku rád a pořád mě provokuje svým vzhledem, těším se na ní jak malej kluk, až si v létě vyjedeme :).
// Poslední aktualizace, po kompletní opravě převodovky a všech ostatních dílů nad rámec převodovky se mi odporoučel celý motor... Nechápu kde jsem vzal tolik smůly, že jsem projebal roční úspory a teď motor můžu vzít a hodit do šroťáku... Buď se uklepal ventil, nebo se rozletěl píst a nebo se urvala ojnice, nevím, neřeším, teď už sem fakt nasranej akorát :)... Škoda jí, byla to moc dobrá motorka na toulání po ČR, ale nebyla mi asi přána, tak odešla...
Všem přeju na cestách hodně štěstí a vždy kolama dolů! :)

speedymratin
speedymratin napsal 29.03.15 v 19:38 10b.

tmavě šedá je mooooc pěkná. Škoda, že jich je málo.

Riddick
Riddick napsal 11.02.15 v 14:46

KawaSV: brzdí to dobře za normálních okolnosí na normálních silnicích, na trati jsem s ní zatím nebyl, už jsem ale slyšel. Díky za koment

KawaSV
KawaSV napsal 11.02.15 v 08:24

dobrej stroj, vím, o čem mluvim
Nesouhlasím jen s tím, že brzdí hezky. Hezky možná teda jo, ale ne dostatečně efektivně. Při ostré jízdě pumpa vadne, i s novou race brzdovkou. Pomohlo mně výměna za radiální pumpu z Gixa.
Ale každýmu vyhovuje něco jinýho. Rozhodně souhlas, že oproti 650 to brzdí jako prase

Tensai
Tensai napsal 09.02.15 v 22:27 10b.

tak za vkus na mašinu to máš za 10 a snad někdy dáme pár km

Zelinář
Zelinář napsal 28.01.15 v 13:35 10b.