Honda XL 125V Varadero (2005)

Vlastník HoRnSzVa
Vloženo 4.6.2006
Aktualizováno 28.6.2008

Po koupi jsem ji pridal doplnky jako hrazdu na riditka, vyhrivane rukojeti, kryty pacek, airbrush predniho blatniku, kryt motoru, kufr, postranni brasny, tankvak, celkove podsviceni a ladeny vyfuk=uzasny zvuk a jde rychleji do otacek. Byl to muj Mazel me

Cesty: po cele cr, ze srazu motomania a rack reyd, zahajowačka a ukončowačka Jawa klubu, sraz v Třebíči atd...najezdil sem na ni 27 995km, hodne me naucila.

Další info: Příští zastávka: Yamaha FZS600 :)

smazany23647
smazany23647 napsal 09.12.06 v 08:46

čaws, dívám se že si měl na varanu přidělanou nákou čočku, nemohl by si mi napsat přesné označení, cenu nebo náký net stránky??? jo a jak to svítilo??..díky

ondra.cbr
ondra.cbr napsal 05.12.06 v 14:50

díky za info<br />

ondra.cbr
ondra.cbr napsal 01.12.06 v 19:15

zaímalo by mě, kde se dá sehnat ten airbrush?

HoRnSzVa
HoRnSzVa napsal 15.11.06 v 14:44

JA ho dam do inzeratu az prestane byt pekne ale spechat na to nebudu, sme do nej fakt zamilovanej moje laska na vecny casy...ale chtelo by to neco silnejsiho no..na Ninju se mrknu v patek

napsal 15.11.06 v 10:31

Hele a co ta ninja??? Videel jsi ji uz??? Honzi, lasko ja ji chci! Vzdyt je nadherna,ale je to tve rozhodnuti, jen se mi na tom prosim Te nezabij! Chacha to bych neprezila,jinak myslim,ze Varan je stejne nej a bude,takze si delej co uznas za vhodny.Jo a Kvasak Ti vzkazuje,ze Ti stoji za fazerem!