Yamaha YZF-R6 (2005)

Vlastník burak
Vloženo 24.7.2014
Aktualizováno 1.5.2017

21.4.2017 Prodáno

Co k ní říct čistá okruhovka se spoustou doplňků, která má obrovský potenciál, který se zkusím co nejvíc využít

Top čas Most 1:50.701
Top čas Brno 2:23.165
Top čas Hungaroring 2:11.317

Motorka koupena od monkeyvraky (Prosek)

Honda CBR 600RR: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy zatím žádné, protože díky zlomené záprstní kůstce jsem se zatím nemohl svést, takže to budu muset nechat až do Mostu. Ale až se zase naučím vytáčet ten čtyřvál, tak si budeme snad rozumět a bude mi dělat jenom samou radost.

Zatím bez zkušeností, takže se budu muset rozepsat až přijedu z dromu.

Za poslední rok jsem jen opravdu zřídka vyrazil někam do provozu a čím dál tím víc jsem začínal být zapálený pro okruh, tak jsem se rozhodl, že Tuono půjde do světa, protože ten naked není to nejlepší na okruh a navíc ten dvouválec už tam ztrácí svůj fun faktor a na hobby ježdění je ta šestka SSP prostě ideální.

14.7.2015 - Tak už s R6 máme za sebou 5 agenturních dní a pár volných jízd, tak jí mohu trošku ohodnotit. Jsem opravdu rád, že jsem sáhnul zrovna po R6 o které všichni mluví jako o nejlepší variantě na okruh, což se mi osvědčilo. Ve všech ohledech je naprosto dokonalá a nemám jí opravdu co vytknout. Brzdy dávají velikou sebejistotu, takže si člověk může dovolit brzdit opravdu pozdě a navíc s použítím pouze dvou prstů bez potřeby velké síly na brzdovou páčku. S podvozek Matris motorka jede opravdu jak po kolejích a žehlí každou narovnost na trati. Třešničkou na dortu téhle motorky je ale motor, který letí jak splašený a bez sebemenšího zaváhání drží krok s daleko novějšími Ršestkami. Díky opravdu pečlivému předchozímu majiteli je motorka ve špičkovém stavu a od začátku sezony pouze měním olej a dolévám benzín. To je na tom ta nejlepší věc, že člověk nemusí řešit žádné problémy s motorkou a může se soustředit pouze na své chyby a zdokonalovat se.

burak
burak napsal 10.09.16 v 13:07

Ano už je konečně pohromadě bylo to sice hodně práce a ještě víc peněz, ale výsledek stojí za to v Mostě se určitě uvidíme blok tam asi bude, ale jedu se povozit a časy řešit nebudu

p.a.t.r.i.k.7
p.a.t.r.i.k.7 napsal 10.09.16 v 08:54 10b.

Zahlídl sem,že už jsi ready do Mostu...tak se tam potkáme,držím palce,ať není velký blok a ať si pořádně zajezdíš

RoumenS
RoumenS napsal 23.08.16 v 15:32

Tuhle R6 jsem měl tenkrát v merku a vyfouk si mi ji před nosem. Ale díky tomu mam Daytonu, tak že díky a třeba se někde potkáme

p.a.t.r.i.k.7
p.a.t.r.i.k.7 napsal 01.03.16 v 22:39

Jo,Raceczech je jasnej a objednanej! Jen ještě nemám jasno,jestli pojedu i na to rozježdění v dubnu v Mostě(po zimě hned do neznáma..). Tak doufám,že tě potrápím,hlavně si to užít! Nech si dařit,a ať nám to do toho začátku uteče

burak
burak napsal 17.09.15 v 11:45

Díky pořad tomu nějak nevěřím měl jsem cíl 1:52

Jojo už jsem to párkrát slyšel, že ji málo držím u huby příští rok to doladím a jdu pod 1:50 to rychlořazení je v pohodě, sám jsem na to koukal v tom videu, ale ve skutečnosti to řadí lehce a potichu