Yamaha FZS 1000 Fazer (2004)

Vlastník Žbirka
Vloženo 7.8.2014
Aktualizováno 24.8.2015

Univerzálka co umí,když člověk chce pěkne vymést pavouky.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Maximální spokojenost s prodejcem,super domluva a neskutečná ochota,když mi po cca 3 měsícech od koupi volali,jak se mi jezdí a jestli je všechno v pořádku s motorkou,tak jsem koukal,jak péro z gauče,to se v dnešní době různých šméček jen tak nevidí.Takže velký dík do Třebíče.

První dojmy - První dojmy,byly spíše čekání,protože jsem motku kupoval z kraje ledna a venku mráz a chumelenice,takže čekačka na lepší počasí,abych se mohl konečně projet.

Motorku bych doporučil pro - No motorku bych doporučil borcům,co už něco jezdili,třeba vhodnost pro kluky většího zrůstu,já mám 190 cm a cítím se na ni fajn.

Doplňky na motorce - Motorku jsem koupil v origo stavu,jenže rád si vždy upravím moto podle sebe,tááákže jsem pořešil: Laďák Mivv,diodový zadní světlo + blikny,pancéřky,neprůhledné přední plexi,vzducháč K/N a chrom.kryt na chladičZatím to je všechno co by mi asi ještě napadlo,tak vyměnit páčky brzda - spojka např.Titax.

Po CB 500 a Hornetovi 600,jsem chtěl už jak to bývá po sbírání zkušenností přejít na ten královský obsah LITR.
Hlavním důvodem proč jsem si vybral Fazera byl,že už jsem nechtěl komplet naháče,ale aspoň motku s maskou vpředu,jak mi furt lítala hlava od větru na naháči mi už začalo vadit,poněvadž nejsem žádný prcek,tak jsem chtěl robustnější a větší moto než byl ten Hornet a příjemný posez,což Fazer splňoval v pohodě.

Zatím mám najeto asi 3000 km a asi takhle: spotřebu u motky nikdy neřeším,prostě jedu na vyjíždku a jestli je spotřeba 5l nebo 10l je mi šumák,ovladatelnost paráda,někomu kdo je prcek,by možná připada těžká,většinou jezdím sám,ale když vemu přítelkyni,tak ji tam skoro necítím,takže pohoda.
Ze začátku mi trochu vadilo,že při prvotním studeným startu musím cvaknout na plyn,ale už jsem si zvyknul - předchozí moto stačil sitič a brnknout na startér.

Na moto jezdím jen po silnici,na delší cestování jako např.dovolená Chorvatsko použivám auto,ale jel jsem zatím 700 km v kuse a jako jo,dobrý,dalo by se i víc.

Lukšaa
Lukšaa napsal 08.08.14 v 03:50 10b.

hezká mašina