Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník MarkusRetrp
Vloženo 8.11.2014
Aktualizováno 2.10.2020

Nadhérná modrá bestie která frčí paradně.krouťak nehorázný z Jawy 350 Suzuki 650 dost velký skok

Suzuki GS 500E: SVčko me zaujalo vice

První dojmy - když sem ji zpatřil dostal jsem z ni strach prostě dospěla motorka a ja ji měl osedlat v hlavě se mi honily jestli sem si neukousl moc velké sousto ale jak sem na ni nasedl jako by to všechno zmizelo všechno tak krasně pro moje ruce a nohy tak jsem ji šel projet neuměl jsem se rozjet přece jenom je to dvouval takže sem se rozjiždel jak s epileptyckým zachvatem ale jakmile sem se rozjel jenom sem se už smál od ucha k uchu ten krouťak nehoraznej a po par kilometrech jsem si ji osedlal jako by k ni přirost sedli jsme si

Motorku bych doporučil pro - Začatečníky

Doplňky na motorce - Zrcátka s blinkrem planuju laďak,protektory

slyšel jsem jenom o něm chválu a pozitvní komenty tak sem si řek že se na ní mrknu a libila se mi tak nebylo o čem váhat rok jsem slintal a pak jsem si pro ní jel

Jízda odspoda to trošku škube myslel jsem si že je něco v háji ale pak mi kamoš řek že je to poznavací znameni dvouvalu tak se mi oddechlo pak už to jenom táhne a táhne a táhne
Motor ma krásny zvuk a krásne plynulý chod a i vhledově se mi líbí
Brzdy takove brzdí to ale ta davkovatelnost nic moc přechod brzdi-nebrzdi nic mezi tím
Ovladatelnost je paradni doslova si člověk hraje jak v couračkach tak i při ostřejší jízdě
Spolujezdec ovladatelnost se tím nějak nesníži jen jak je spolujezdec výš tak trochu vítr
Spotřeba na tu nejezdím ale tipl bych tak 6-7 litru
Cestovat se dá můžu jezdit celý den a v pohodě :)

takovej detail jednou sem zmokl a odvodnovací kanálek byl zasranej tak přestal jít přední válec v hlavě se mi honily myšlenky že jsem to zadřel bo buhvi co naštesti sem mrkl na forum a oddechl sem si

O.N.E.
O.N.E. napsal 09.11.14 v 23:47 10b.

Ty jo SV jsem taky měl, sice už to novější ale pořád na nej rad vzpomínám Bylo super
maš to pěkný
Jinak jezdíme každou neděli a je to super KTM šetři rychle