Ducati 900 SS (1997)

Vlastník t_freedom
Vloženo 24.11.2014
Aktualizováno 23.8.2024

Husto - mega - kruto - drsnej supersport s 77koněma co umí jezdit přes 200km/h

První dojmy - Stroj času, nepotřebuje ani překonat rychlost světla. Hlubokej basovej zvuk, ač poměrně krátkozdvih. Měkkej karburátorovej motor, co má krásnej plynulej tah na bránu. Na tu dobu velmi lehkej stroj s celkovkou pod 200kg a je to sakra cejtit. Bude se mnou co možná nejdýl a dokud mi někdo nepřiloží pistoli k hlavě, tak nafurt.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle motorku nejde doporučovat... tuhle motorku buď někdo chce a nebo si jí už nikdo nepořídí...

Doplňky na motorce - laďáky BOS

Jezdím už už od 2008 na S4RS a nic co dále přichází mě nikdy neoslovilo.
Motor 998 v S4RS je nehorázná nadopovaná mrcha. Dvě polohy plynu , plnej - střelba, zavřenej - brzda, jsou úžasný, opojný , sportovní. Mašina člověka neustále nutí kroutit rukojetí.
No a právě proto, člověk začne toužit po něčem starým, klidným, vyrovnaným. Z dob kdy se motorky nedělaly každej rok silnější a plnější zbytečnejch hodvadinek v podobě elektronickejch blbostí. Něco co konstruovali naši tátové a dost možná i dědové. Něco co má ducha doby a nebude po 10letech zcela nepoužitelný.
Na druhou stranu se moc těším, až na tom budu "školit" kolegy s x násobným výkonem v technickejch pasážích

Tutyvar
Tutyvar napsal 16.05.20 v 20:54 10b.

Souhlasim,jsem stejně postiženej,klasickej karburátor,žádná elektronika... nádhera,taky jí nikdy nedám...

Ti_rex
Ti_rex napsal 07.10.19 v 16:30 10b.

Krasna masinka, take bych to chcel mnet nekedy v garazi
nech sluzi

PEŠI
PEŠI napsal 15.12.18 v 14:01 10b.

Souhlasím...tyto motorky jsou originální a nádherné,
Sice mám v garáži Angličana,ale v pojetí starého ducha .Tato Ducati mě oslovila..pokud by někdo věděl o pěkné na prodej dejte vědět 😎

Ručkazdravilka
Ručkazdravilka napsal 26.05.18 v 14:39 10b.

PaaayaR
PaaayaR napsal 13.06.17 v 10:33 8b.

Ja vždycky Dukarny obdivoval, ale letos muj kamarad kterej propadl jejich kouzlu loni, tak musel dat obe do servisu, a letos se uz nesveze, a cena oprav je v cene moji motorky... Tak mam takovej zvlastni pocit no.
Ale je Pravda, že tohle Retro je jina liga
Zvuk musí byt Bomba !