Yamaha XT 125R (2007)

Vlastník lukass97
Vloženo 23.1.2015
Aktualizováno 23.1.2015

125 ccm, pro někoho je to nic, pro mě je to srdcovka, mám na ní najeto skoro 10000 km a nemůžu si stěžovat! Vhodná pro začátečníky, tak i pro zkušenější, kteří chtějí jezdit do práce, nebo prostě z bodu A, do bodu B za malé náklady.

Honda XR 125: Yamaha mi byla sympatičtější ;)

První dojmy - První dojem. Přijeli jsme do Rokycan, motorka stála na kraji chodníku, udělali jsme takovou zákaldn prohlídku( brzdy, pneumatiky, jestli motor neklepe nebo tak..) a pak to přišlo, první svezení, těšil jsem se jako malej kluk, a po svezení jsem ji nechtěl už dát z ruky. takže láska na první dojem. ;)

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné vlastně pro všechny, kteří nepotřebují nějaký velký výkon ;)

Doplňky na motorce - výfuk Leo Vince SBK, kufr givi monolock, žárovka Xenon blue.

Motorku jsem si vybral proto, že jsem kluk z vesnice, a můj názor je, že prostě na vesnici potřebujete motorku, se kterou se dostanete vesměs všude( louka, les, menší brody,atd..) Motorově je to suprová motorka, za dobu co ji mám (rok a půl) žádná oprava, jen čištění karburátoru a výměna oleje. podvozek je parádní, dostanete se přes kde jaké překážky. Kotoučové brzdy, paráda ;) dá se s nimi zabrzdit za krátkou dobu i z velké rychlosti ;) Na ovladatelnost je parádní, dostanete se s ní prakticky všude ;) ale nesmíte být kde jaké párátko, protože váha 120 kg je drobet poznat :D Se spotřebou se pohybujete mezi 2-3 litry ( s laděným výfukem je to drobet více, ale zvuk k nezaplacení :3 ) Jízda se spolujezdcem, motor zvládá i větší kopce, v terénu se taky ve dvou dostanete, ale není to ono ;) Motorka je vhodná jak na silnici, tak i do terénu ;) Na motorce se dá i dobře cestovat, ve dvou je to horší, není to takové pohodlí, ale když jedu na motorce sám, tak jsem spokojen, s mojí postavou 190 cm, se na motorku vejdu v pohodě, motorka působí jako dospělá velká mašina, nepřipadám si jako na minibiku :D