Yamaha XT 125R (2008)

Vlastník Felci
Vloženo 4.3.2015
Aktualizováno 4.3.2015

Neradi sa medzi nejaké fešandy ale inak to bola dobra a užitková motorka. Dokopy som na nej najazdil niečo cez 12000km za dve sezony.

První dojmy - Prve dojmy ? :D kdo si to ma pametat...ale ak si dobre spomínam tak som ju dostal na vianoce resp. som zdedil po bratovi. A už niekedy vo februari alebo marci som to nevydržal a zobral som ju na prechádzku. Rozhodne som bol rád, že sa mam konečne na čom voziť a že to nie je babeta. :D

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pre všetkých začinajucich jazdcov a takisto ludi ktorý radi chodia do lesa.

Doplňky na motorce - Jediným doplnkom na motorke bol zadný kufor na prilbu :)

Stroj ako taký bol ľahký, dobre sa ovládal a mal dosť nízku spotrebu ale to už k 125-tkám patrí. Vďaka tomu že šlo o enduro motorka pasovala aj k môjmu vzrastu ktorý už v tej dobe prekračoval 190cm. Do mestečka to bola do pohody motorka ...úplne postačovala na presun medzi dvoma bodmi poprípade ja som na nej dochádzal do školy. Mimo mesta to je už iné a hlavne vo dvojici XT-čka nevláadze, ale tých zakonom stanovených 90km/h dá skoro bez problemov. Čo som vlastnil XT-čku ja tak sa nepametám že by sa na nej niečo pokazilo. Chodil som len do servisu olej meniť. A to som ju párkrat aj do hory zobral. S XT-čkou mam v podstate same dobre skúsenosti ale ak ma niekto nejake otázky kludne zodpoviem aj ked ju už nevlastním.