Husqvarna TE 450 (2008)

Vlastník MajklPraha
Vloženo 6.5.2015
Aktualizováno 6.5.2015

Hbitá, v nízkých otáčkách hodná a gumová, ve vysokých je to bestie co žere děti na vsi :D podvozek malinko tužší -> upraveno podle mých představ.

První dojmy - Již před koupí jsem měl možnost se na ní dostatečně projet. Prodávající byl kamarád, vyjeli jsme si na 50km enduro, dokonale mi padla, takřka hned. Široké a vyvýšené řídítka mám rád. Motor šlape jako hodinky (stříkačka), je po GO u p. Kotrby.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pro jezdce, který má už něco odježděno na menších kubaturách/nižších kategoriích. Rozhodně ně pro jezdce, co jezdil jen na fichtlu :D

Doplňky na motorce - Blastery, stupačky spolujezdce, laděný výfuk, odpor místo lambda sondy.

Dokonale vyhovuje mým požadavkům. Lehké i středně těžké enduro, polňačky,dopravní prostředek po vesnici, svezení 2 osoby, převážně děvčat (homologováno pro 2 osoby + stupačky). Výkonná, není přehnaně těžká (129 kg s provoz. kapalinami), na 6tku přejezdy po silnici točí ani ne 1/4 max otáček a jede 60-75 km/h - výborné na přejezdy. Gumy se velice rychle opotřebují i na polní cestě - je třeba být ne tolik agresivní na plynu a hlídat si adhezi ... extrémně klouže na trávě v náklonu (nezvyk oproti 125 2T, která neměla spodek pochopitelně). Přední brzda je méně čitelná než jsem zvyklý, ze začátku brzdí neostře, poté se hned z nenadání zablokuje - dá se zvyknout (destičky mají 5 mth) Spotřebu zatím nevím, vyjel jsem zatím necelou nádrž. Velké pozitivum je přítomnost hladového oka :)

Vydrac
Vydrac napsal 24.05.15 v 17:04

Moc pěkná , mám tu samou 2 roky a jsem spokojenej, akorát času na ježdění moc není. Ty stupačky ?? na fotkách je nevidím, né že bych chtěl někoho vozit, ale někdy je potřeba kamarády vzít domů.