AKTUALIZACE:
Aplikace pro mobilní sledovače (BT Sport, Eurosport 1,2)
NOVĚ: Odkaz na sledování FIM CEV REPSOL CEVMotorycleChamp
Oficiální WSBK aplikace "WorldSBK Live Experience 2016 " - live timing, live tracking, live audio, tento rok pro všechny zdarma:
Android :
https://play.google....com.worldsbk.sbk2016
iOS :
https://itunes.apple...ce-2016/id1082803099
WSBK v roce 2021 - 2026 bude dávat Eurosport 1, 2. Pod nadpisem "Odkazy pro WSBK, BSB" najdete funkční odkazy, které přenáší britský Eurosport 1, Eurosport 2 kde se závody konají. Závody poběží na Internation i na britském Eurosport 1 či 2. Rozpis vždycky najdete na stránkách Eurosportu v rubrice TV Program
Ti z vás, co neuvidí přímý přenos, tak Eurosport závody reprízuje v neděli ve večerních hodinách.
MotoGP v roce 2021 bude vysíláno na Nova Sport (tréninky, kvalifikace a závody). Pod nadpisem "Odkazy pro MotoGP" najdete funkční odkazy, kde se MotoGP vysílá . V ČR tedy závody běží na placeném Nova Sportu. Rozpis závodů bude viděn ve schématu:
Ti fanoušci, kteří upřednostní místo koukání závodů investovat čas do vyjížděk na motocyklu (např. Rado?) pak budou moct si stahovat závody Moto3, Moto2 a MotoGP z tohoto odkazu.
ODKAZY PRO MOTOGP - TRÉNINKY, KVALIFIKACE, ZÁVODY
Live Timing pro MotoGP
Live Timing MotoGP
Online stream pro MotoGP
Německý Eurosport
1. Tsmplug
2. Vipbox
3. SportCategory
4. FirstRowSports
7. Rojadirecta
8. Živé přenosy
10. Time4TV
12. MyP2P
13. Stream2watch
13. Jokerlivestream
Red bull cup - online zde
Red bull cup - online live stream
Klikne se na některý z těchto odkazů, pak se vybere přenos, který chcete sledovat (GP) a příslušný čas, který zrovna je a klikne se na Link a vyskočí vám okno s přenosem.
ODKAZY PRO WSBK, BSB - SUPERPOLE, ZÁVODY
Online stream pro WSBK, BSB BSB začínají v našem čase v 14:30 a v 17:30
Britská Quest TV - WSBK live
1. Crichd.TV
2. Cricfree.TV
3. Crfiree.live
3. LiveonTV - odkaz od Kubáta
4. USAgoals
5. Eurosporty
6. Stocky
Klikne se a vybere se Eurosport 1, 2 (záleží na kterém programu se WSBK, BSB vysílá). Pozor, je potřeba u všech odkazů povypínat křížkama x reklamnich spotů na tom okně, kde probíhá přenos a pokud se vám otevřou nové odkazy, např. odkaz k seznamkám, karetním hrám, casino, apod, tak ty zavřete stisknutím kláves Alt + F4. Okno se zavře a zůstane vám stránka s přenosem.
Live Timing pro WSBK
http://superbike.perugiatiming.com/ Nejlepší Livetiming, chce to LOGIN.
http://www.worldsbk.com/ Oficiální LiveTiming
Live Timing pro BSB
http://www.tsl-timing.com
http://www.britishsuperbike.com
Rozpis jízd pro BSB
http://www.tsl-timing.com
Komentovat bude Bela En.
INFORMACE O EUROSPORT PLAYERU - WSBK, BSB
Jelikož jsem tento rok bez Eurosportu, tak jsem si zaplatil Eurosport Player. O co jde? Když se zaregistrujete na uvedené stránce, tak si můžete zaplatit předplatné online streamu Eurosportu 1, 2, a Eurosport News. Je to jednoduché:
1. Zaregistruješ se
2. Vybereš předplatné (dal jsem si tu levnější, 2,90 Euro na měsíc, ale musím to rok dodržet = cca 870 Kč), potvrdíš že souhlasíš s podmínky a dáš další krok.
3. Zvolíš druh kreditky (já mám kartu poštovní spořitelnu a tam je VISA) musíš se podívat na svou kreditku co tam máš za společnost.
4. Napíšeš číslo kreditky tj opíšeš číslo co máš na své pl. kartě bílým písmem
5. Vyplníš datum vypršení tj valid/Thru
6. Ze zadní strany opíšeš bezpečností kod, většinou poslední trojčíslí na druhé straně.
A dáš potvrdit platbu. Pozor, je to vše psáno v ANJ takže některé ty pojmy jsem tady nemusel napsat přesně.
A pak jak ti přijde meil, že si pořídil, můžeš se přihlásit, opět dáš eurosportplayer.cz, přihlásíš se pod svým loginem a zvolíš si nahoře záložku TV a už si jedeš.
Spustí se ti stream Eurosportu 1 a můžeš koukat. Automaticky to nabíhá v ČJ, ale pokud chceš angličtinu, můžeš si změnit vlajku z CZ na GBR


Obraz jde pěkně a neseká se, ale samozřejmě je potřeba mít asi slušné připojení.
7. Vyplň anketu :)
PODROBNÉ INFO
WSBK má smlouvu do konce roku 2019 s Eurosportem. Dne 8.2.2016 bylo oznámeno, že WSBK bude vysíláno i na Eurosportu (1,2).
Pokud nebudete někdy moct vidět závody MotoGP a WSBK live a budete si jej chtít stáhnout z internetu, tak všechny tyto závody jsou ještě v ten den, kdy se ty závody odjely, na internetové stránce http://www.racingfor.me Pokud tam nemáte udělanou registraci, tak napíšete přes motorkari.cz zprávu uživateli bart.john a on vám dá login = přihlášení. Pak si ten daný závod přes uTorrent stáhnete. Aby jste tedy mohli stahovat tyto závody, je potřeba mít nainstalován program uTorrent, který najdete na http://www.utorrent.com
ARCHÍV MOTOGP ODKAZŮ
http://www.tvdream.net/web-tv/la-7-in-diretta-streaming/
http://www.sportmediaset.mediaset.it/evento/motogp/commenti-live.shtml
http://www.tvdream.net/web-tv/italia1-in-diretta-streaming/
http://www.castalba.tv/channels/c=sports Kanály
http://www.spusti.net/ České kanály NovaSport - nefunkční
http://sport-tv.cz České kanály NovaSport - nefunkční
Odkaz na programy satelitu od Rada.
Sportovní kanály od Rada
sportovní kanály od Hellaxe
Stream motogp
racing-streams
Playlist od Rada
ARCHÍV WSBK ODKAZŮ
La7 Pokud se Ti WMP s La7 neotevřel, udělej to manuálně, tzn zapni si svůj windows media player, klikni na něj pravým tlačítkem, dej soubor -> otevřít adresu URL ->a vlož tam http://live.la7.it/asx/event03.asx a dej OK.
Doporučuji si dát tento návod do oblíbených položek ve vašem internetovém prohlížeči, protože se už xkrát stalo, že těm samým lidem jsem tento návod posílal vícekrat. Pokud budete mít tento návod v oblíbených, vždycky jej budete mít po ruce a vždycky v něm budete mít ty funkční odkazy na sledování 125cc, moto2, a WSBK. Jelikož se někdy totiž stane, že některý web skončí, já jej okamžitě nahradím funkčním, takže celou sezonu je tento návod pořád updatován a hlídan tak, aby tady byly jen 100% funkční odkazy.


Naposledy editováno 07.04.2025 10:45:56
1 reakcí na tento příspěvek MOTO GP & WSBK 2025 online
začátek vlákna
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Rado_ píše: ty jsi ale pi*usek, 8 let dělám sportovní novinařinu... to za prvé.... a za druhé, já narozdíl od někoho nemám problém vmést komukoliv do xichtu i nepříjemné věci, což se zde ale nenosí... tak si užij to falešné kamarádství, šašku počmáraný
At ti nepraskne cévka,hlupáčku

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
SoulTrain21 píše: At ti nepraskne cévka,hlupáčku
PityGPX píše: Vova: omfg, proč se nepodíváš na začátek totoho vlákna, vždyť už líp napsat, že se jedná o vlakno kde jsou odkazy na sleodvání závodů na netu to nejde! :oD
začátek vlákna
jo, zkoušel jsem něco a nešlo to jak jsem viděl že Lanzi ne jede ale letí do čela závodu, začal jsem prodadat panice, že to nenajdu.






jinak doporučuji se přesunout na http://www.sporttim...nline/?show=results2
Michal Filla ted šel do čela na AA
Naposledy editováno 22.04.2012 14:49:17
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Rado_ píše: ty jsi ale pi*usek, 8 let dělám sportovní novinařinu... to za prvé.... a za druhé, já narozdíl od někoho nemám problém vmést komukoliv do xichtu i nepříjemné věci, což se zde ale nenosí... tak si užij to falešné kamarádství, šašku počmáraný
umprimne .. neznam te, mozna mas pravdu, mozna ne, ale i neprijemne veci se maji rikat slusne, zatim pusobis jako "kdyz dojdou argumenty, zacnu nadavat, pokud mozno vulgarne, protoze to jsem mnohem silnejsi"

Precti si predsezonni rozhovor s majitelem Prorace tady na motorkarich .. uz tehdy jsem mel pocit, ze to tam hodne neklape a jejich vyjadreni (na motohouse.cz), jak Lanziho vzali jen proto, ze z cechu vlastne nikdo nechtel jezdit je taky trochu podivne a ne uplne v souladu s tim, co dnes jako zprostredkovane Cihakovo vyjadreni zaznelo v komentari na eurosportu od komentatora, kdyz tam debatovali s Peskem. Takze nez zacnes nadavat, nejdirv dychej, pomalu a dlouze ..
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Petr_VFR píše: umprimne .. neznam te, mozna mas pravdu, mozna ne, ale i neprijemne veci se maji rikat slusne, zatim pusobis jako "kdyz dojdou argumenty, zacnu nadavat, pokud mozno vulgarne, protoze to jsem mnohem silnejsi" .
Precti si predsezonni rozhovor s majitelem Prorace tady na motorkarich .. uz tehdy jsem mel pocit, ze to tam hodne neklape a jejich vyjadreni (na motohouse.cz), jak Lanziho vzali jen proto, ze z cechu vlastne nikdo nechtel jezdit je taky trochu podivne a ne uplne v souladu s tim, co dnes jako zprostredkovane Cihakovo vyjadreni zaznelo v komentari na eurosportu od komentatora, kdyz tam debatovali s Peskem. Takze nez zacnes nadavat, nejdirv dychej, pomalu a dlouze ..
2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Rado_ píše: Proč by měla? Kvůli debilům, co žerou věci, které za to nestojí?
To mi říkáš ty?Že něco žeru?Borec kterej tady teče pod každým článkem a neustál někoho uráží?

Ty si tady Mambovi strašně před nějako dobounadával a hrdě psal,jak si stojíž za svými nazory a něděláš ze sebe čůraka.No,a na bikeracing.cz jsi psal,že už tam nikdy nepáchneš,jako reakci na článek o Biaggim,kterej se ti nelíbil ,ale chodíš tam zvesela dál!

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Rado_ píše: Cituj mě, kde bych Peška vulgárně napadl.... vyjadřoval jsem se výhradně slušně, sice ostře, ale slušně jakože na alibismu a slovíčkaření si sakra zakládám....
napadas kazdeho. ale preber si to jak chces, napsal jsem ti odstavec veci k zamysleni, bud si z toho neco vezmes nebo ne, mne je to nejak jedno ..
btw, picusek, byt s hvezdickou, je v normalni spolecnosti bran jako vyraz vulgarni, ale jestli je to u tebe normalni, dej si to treba na vizitku

SoulTrain21 píše: To mi říkáš ty?Že něco žeru?Borec kterej tady teče pod každým článkem a neustál někoho uráží?
Ty si tady Mambovi strašně před nějako dobounadával a hrdě psal,jak si stojíž za svými nazory a něděláš ze sebe čůraka.No,a na bikeracing.cz jsi psal,že už tam nikdy nepáchneš,jako reakci na článek o Biaggim,kterej se ti nelíbil ,ale chodíš tam zvesela dál! Takový ty si blbeček!Tak když už ze sebe děláš tak ortodoxního a "borce" co si vždycky stojí za svým,tak se tak i chovej,pak vypadáš jako ocas.
to, co píšu nutně nemusí znamenat, že to tak cítím, ale že chci zavézt diskusi nějakým směrem i když si myslím něco zcela jiného.... jsem alibistický egocentrik a Tvé názory mě fakt nezajímají, ty mě neživíš
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Petr_VFR píše: napadas kazdeho. ale preber si to jak chces, napsal jsem ti odstavec veci k zamysleni, bud si z toho neco vezmes nebo ne, mne je to nejak jedno ..
btw, picusek, byt s hvezdickou, je v normalni spolecnosti bran jako vyraz vulgarni, ale jestli je to u tebe normalni, dej si to treba na vizitku
SoulTrain21 píše: To mi říkáš ty?Že něco žeru?Borec kterej tady teče pod každým článkem a neustál někoho uráží?
Ty si tady Mambovi strašně před nějako dobounadával a hrdě psal,jak si stojíž za svými nazory a něděláš ze sebe čůraka.No,a na bikeracing.cz jsi psal,že už tam nikdy nepáchneš,jako reakci na článek o Biaggim,kterej se ti nelíbil ,ale chodíš tam zvesela dál! Takový ty si blbeček!Tak když už ze sebe děláš tak ortodoxního a "borce" co si vždycky stojí za svým,tak se tak i chovej,pak vypadáš jako ocas.
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Rado_ píše: Vulgaritu jsi spojoval s mými slovy směrem k Peškovi, ne směrem k někomu ve zdejší diskusi,... jak říkám, na alibismu si zakládám a na slovíčka mě nikdo nechytí
kde?



to, zes neco blbe pochopil neznamena, ze jsem to blbe napsal

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
Petr_VFR píše: kde?
to, zes neco blbe pochopil neznamena, ze jsem to blbe napsal
2 reakcí na tento příspěvek MOTO GP & WSBK 2025 online
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) MOTO GP & WSBK 2025 online
mike.46 píše: A je, založte si vlastní vlákno, ať to tady zbytečně netapetujete...
souhlas, co s chujama....Rado_ píše: Pochopil jsme to přesně tak, jak to bylo napsáno.... má slova o "nepříjemných věcech" byla směrem k Peškovi jako takovému, vulgarita však k Peškovi nesměřovala a tys mě napadl ve smyslu, že "nepříjemné věci" se dají říkat slušne, nikolov vulgárně... takže to nejsem já, kdo se ve svých slovech zamotal a z toho neuhnu, protože to tak je, pkud máš soudnost - což rozhodně netvrdím!! - tak mi dáš zapravdu
hmmm .. tak se podivej, co jsem citoval a jestli ti to nedojde, tak si mysli co chces, zjevne te bavi urazet lidi kolem sebe, jak se o to pokousis i smerem ke mne


P.S: priste dej tech vykricniku aspon 5, bude to pusobit silneji a vic to leci komplexy



1 reakcí na tento příspěvek MOTO GP & WSBK 2025 online
