globalmoto_duben_nolan

Téma: nejzajímavější okamžiky vítězů v cílovce

29.3.2011 v 12:20
rozhodl jsem se vytvořit anketu nejzajíměvěích vítězných projetí cílem. který se nejvíc líbí vám?

29.3.2011 v 12:37 | Nahoru | #3
Ja si myslim ze je to okamzik mezi Jauque-Nakano rok 2000.Tehda to byl posledni zavod a slo o titul prave mezi Nakanem a Jauqem.Cely zavod vedl Nakano a Jauque ho predjel tesne pred cilem a stal se mistrem 250.Kdyby skoncil Nakano prvni byl by mistr on

29.3.2011 v 15:05 | Nahoru | #4
Urcite by stalo za zminku i krasny soubouj mezi Jauqem a Waldmanem donington rok 2000.Tehda mel jauque na prvnim miste naskok na pateho Waldmana 34 vterin a byly tri kola do konce.Presto v cilovce jeste Jaugue prohral.Zapomel jsem to dat do ankety skoda

29.3.2011 v 15:46 | Nahoru | #5
Melandri, moc dobre pamatuju, tu zatacku projizdel driftem snad pokazde a to posledni byl
mazec.

29.3.2011 v 16:01 | Nahoru | #6
Konečně se ti povedla anketa, ale nevim pro co hlasovat. Do dneška jsem fanoušek Doohana, do dneška jsem považoval za nej průlet Biaggiho v Brně a přiznám se, že jsem nezaregistroval ten nálet Melandriho na cílovku, kterej je fakt brutál

29.3.2011 v 17:15 | Nahoru | #7
Hosi co tady resite???Ty woe vsechno je pekny!!!Me se nejvic libila ta palba od melandriho!!Tezka mazarna a jeste k tomu drzi riditka jednou rukou a ukazuje jednicku!!!

29.3.2011 v 18:01 | Nahoru | #8

taky docela slušné

29.3.2011 v 18:48 | Nahoru | #9
rossi vs stoner-laguna seca 2008

29.3.2011 v 21:02 | Nahoru | #10
nejlepší průjezd cílem jednoznačně tento. z beznadějně posledního místa olympijské zlato

Naposledy editováno 29.03.2011 21:03:33

29.3.2011 v 21:29 | Nahoru | #11
ještě jedno, tentokrát olympiáda ve vancouveru

29.3.2011 v 23:39 | Nahoru | #12
Tak průjezd Maxe je pro mě hodně velká "kultovka", ale musím smeknout a hlasoval jsem pro Melandriho ....

Naposledy editováno 29.03.2011 23:40:54

1 reakcí na tento příspěvek nejzajímavější okamžiky vítězů v cílovce

30.3.2011 v 00:22 | Nahoru | #13
No tak Melandri to opravdu valcuje .Je pravda ze je to fakt sila co udelal

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) nejzajímavější okamžiky vítězů v cílovce

30.3.2011 v 08:52 | Nahoru | #14
Technická připomínka - Biaggi je z roku 1998, kdy už jezdil půllitry.

(reakce na) nejzajímavější okamžiky vítězů v cílovce

30.3.2011 v 11:23 | Nahoru | #15

1100Virago píše: Technická připomínka - Biaggi je z roku 1998, kdy už jezdil půllitry.

jo diky omlouvam se

1.4.2011 v 21:46 | Nahoru | #16
Ať je to jak chce, mě se za poslední roky nejvíce libila dvě vítězná projetí cílem Lukáše Peška a jedno Karla Abrahama.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.