Téma: Octavia 1. zadní mlhovka
 
10.1.2015 v 21:20
Zdarec borci
Nesvítí mě zadní mlhovka na octavii ,žárovka dobrá ,pojistky dobré ,prepínač světel dobrý ,zásuvka tažné taky dobrý. Kontrolka ukazuje že svítí ,ale neni tomu tak. Už fakt nevim.
Nějaké rady?

Octavia 1. zadní mlhovka

10.1.2015 v 21:26 | Nahoru | #1
Kabely

1 reakcí na tento příspěvek Octavia 1. zadní mlhovka

10.1.2015 v 22:10 | Nahoru | #2
první co tak bych proměřil kabel a co relé ? zkoušel si ?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Octavia 1. zadní mlhovka

10.1.2015 v 22:14 | Nahoru | #3

BladeRider píše: první co tak bych proměřil kabel a co relé ? zkoušel si ?



co myslíš tim tažné dobré ? mlhovka na tažnym funguje ???

(reakce na) Octavia 1. zadní mlhovka

10.1.2015 v 22:24 | Nahoru | #4
BladeRider> Žádné relé tam neni a co sem se dočetl tak problém bývá v zásuvce tažného. Oxidace apod. Já mám dovoz a tam je třinácti pol s funkcí vypnutí mlhovky na autě pří zapojeném přívěsu. Rozdělal sem to a bylo to teda zoxidované jak prase a dva kabely upadlé ty sem opravil a celé prostříkal kontaktolem a snad je to ok. Ale dělal sem to teď venku skoro po tmě tak za to neručim.

1 reakcí na tento příspěvek Octavia 1. zadní mlhovka

11.1.2015 v 03:42 | Nahoru | #5
Bože tak to napíšu hned že je tam 13ti pól To relé se tam dává právě aby se ti to odpojovalo na klasickym 7mi pólu.Pokud máš napětí na zásuvce tak je seklej ten čudl a nebo kabel od zásuvky je přerušenej.Na tohle netřeba zakládat vlákno za ten čas už by si to měl dávno opravený.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Octavia 1. zadní mlhovka

11.1.2015 v 17:41 | Nahoru | #6
BladeRider> Zdar tak už všechno svítí ,mrdal sem se s tím celý den a ani nevím čím to bylo bo sem komplet všechno rozebral a pořádně vyčistil ,ale asi přepínač světel ten sem předtím nerozebral komplet.
Jenže teď mi pro změnu nesvítí podsvícení budíků pojistky ok tak zas můžu začít nanovo.

(reakce na) Octavia 1. zadní mlhovka

11.1.2015 v 17:52 | Nahoru | #7
WVigo> Měl sem to jen ztlumené
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist