Buell XB12Ss (2007)

Aktualizováno 28.12.2015

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Odizolování sedla

Vzhledem k poslednímu BUELL srazu na Moravě a nájezdem téměř 600km v obrovském vedru jsem si myslel, že mi můj "VERCAJK" uhoří. Postup byl poměrně jednoduchý. Tepelně izolační folie za radiátor, oboustranka a nůžky.

Vloženo: 07.08.2015
    Uskutečněno: 07.08.2015
  • Brašny + podpěry

Jelikož mě čekala motodovolená a nesnáším batoh na zádech, bylo jasné ,že potřebuji zavazadelník(y) Vzhledem k tomu že kufry působí dost těžkotonážně a jsou poměrně drahé, rozhodl jsem se pro boční brašny. Po urputné

Vloženo: 07.08.2015
    Uskutečněno: 07.08.2015
  • Výměna oleje

Výměna oleje. Zde asi není co rozepisovat. Jelikož jsem neznal dobu ani značku oleje po předchozím majiteli, rozhodl jsem se pro výměnu. Po dlouhodobém váhání jsem se u Amerického stroje rozhodl pro Americký olej,

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.04.2015
    Uskutečněno: 17.04.2015
  • Držák RZ

Dosavadní umístění RZ má prostě každej :D Jen to uhňápnout rovnou u sedadla to samo sebou umíme (y) Ale přijít s něčím novým ? Moc se mi líbila RZ tzv. v kole (tedy umístěna na levé straně poblíž osy kola. Po tom

Vloženo: 07.04.2015
    Uskutečněno: 07.04.2015
  • Koncové osvětlení

OSVĚTLENÍ Již před dokončením podsedlovky jsem již věděl jaké chci osvětlení a to LED pásek který je ohebný a kopíroval by samotný konec podsedlovky (samo sebou jedině v Homologaci) Ouha ! Led světlo dorazilo, ale je

Vloženo: 05.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015
  • Podsedlovka

Podsedadlová část Origo Buell má vcelku nadměrně prodlouženou zadní část tzv. STRUHADLEM. Není tedy divu, že drtivá většina majitelů tuto část zkracuje. Pro mne to řešením není, jelikož jsem měl i záměr změnit i kon

Vloženo: 05.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015
  • Výměna brzdových destiček

Tak je to tady ! Jelikož se jedná o třmen 6-ti pístků, kde se všechny pohybují nebo alespoň mají :D Přišlo mi divné jaké si šustění brzdy a nerovnoměrně sjetých desek. Během toho, kdy jsem chtěl zkontrolovat pohybli

Vloženo: 07.09.2014
    Uskutečněno: 07.09.2014
  • Výroba napínáku řemene CNC !

A je to tady ! Již pár měsíců jsem přemýšlel nad tím, jakým funkčním prvkem obohatit tento motocykl. Po několika hodinách hledání a projednávání se nejen mě ,ale i Martinu Nejedlému (Buell-Garáž)a věřím, že i mnohým

Vloženo: 30.08.2014
    Uskutečněno: 30.08.2014
  • Závada + diagnostika

No bohužel kosa padla na kámen ! Při koupi Bulíka jsem si myslel, že je vše v pořádku prodávající mě ujistil, že malé kolísání je normální, motorka byla v servise HD Brno a to i na Diagnostice a, že tam problém vidí sp

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.08.2014
    Uskutečněno: 06.08.2014
  • Výměna ložisek zadního kola

Jelikož se chystám na menší dovolenou a motor ještě "nechodí jakmá :( " Je motorka v polorozborce. Poté co se ozval zvuk při přemisťování "guma plech" téměř jsem se zhrozil co dalšího mě čeká ! Bohužel originál ložis

• Padáky

Ještě jsem pořádně ani nejezdil, ale u všech "velkých" motorek jsem začínal padákama! Jelikož u Buellů to odnáší rám, svod, zadní kyvka, a lešení stupaček spolujezdce, protektory do os kol byly nutností! i když neubrán

• Přetěsnění vidlice

Přetěsnění vidlice bylo NUTNOSTÍ Už při koupi jsem věděl, že je to otázka 20KM a jelikož to byla strana u kotouče nebylo co řešit. Jelikož jsem v tu chvíli neměl přístup k soustruhu nebyla možnost zhotovit přípravek n