Buell XB12Ss (2007)

Vlastník Zar
Vloženo 20.6.2014
Aktualizováno 28.12.2015

Každý píše o tomto motocyklu, že je to jeho splněný sen a to i můj. Začátek života ve full HD !

První dojmy - Velký a poměrně těžký stroj oproti Ducati Monster 900. Lépe ovladatelný účinnější brzdy. Nádherná charakteristika motoru HD. Velice markantní spodní rozsah otáček i při milimetrovém přidání plynu.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro pokročilé jezdce kteří si rádi zablbnou ,ale i pokochají.

Doplňky na motorce - Na motorce je laděný výfuk Remus se svody. CNC páčky a řidítka Rizoma. CNC zpětná řidítka. Padáky v osách kol. Snížené sedlo.

Motorka byla jasnou cestou k dlouhodobému vlastnictví, jelikož jsem jednou na srazu tuto motorku viděl a neskutečně mě nadchla!
Čím více jsem o ní mluvil a přemýšlel, tím jednodušší byla cesta ke splnění tohoto snu. Po samotné koupi jsem byl z motocyklu velice nadšen, i když jsem musel vyřešit lehký defekt " sáknutí vidlice" ,ale jak říkám dětské nemoci tu jsou a budou
Překvapil mě ovšem celkový nedostatek místa téměř ke všemu :D
Každý milimetr místa je vyplněn a snaha o jakýkoli vnější zásah si vyžaduje dostatek trpělivosti a času. Dalším překvapením byl fakt, že motocykl potřebuje vercajk palcových rozměrů ,ale po investici pár tisíc korun mám vše.

BoBo1
BoBo1 napsal 01.09.14 v 17:42 10b.

Moc pěkný full HD a Mustang taky skvělý.

Andrejska
Andrejska napsal 25.06.14 v 17:51 10b.

dobrá leštěnka za 10b

tony33
tony33 napsal 21.06.14 v 10:32

. Super vyber.

Bauiii
Bauiii napsal 20.06.14 v 23:07

Luc_22
Luc_22 napsal 20.06.14 v 20:51

Moc pěkný Buell ... jen ty náklady..
Každopádně přeji pěknou sezónu