Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník Dominator1
Vloženo 8.4.2017
Aktualizováno 28.12.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Normik
Normik napsal 17.03.18 v 16:11 10b.

Moc pěkná, ať ti to jezdí

dzarmil
dzarmil napsal 17.04.17 v 13:34 10b.

Jooo...,tak tyhle italský motorky můžu .V sedle této motorky zažiješ jen radost a požitek z jízdy .

pb_81
pb_81 napsal 13.04.17 v 11:02

Krásnej monstr, ať slouží.

Co se týče bagáže, sám mam M1200 a jízdu s bagáži ve dvou jsem rovnou vzdal (origo boční kufry za cca 30.000 kupovat nechci). MTS fakt není motorka na cestování. V jednom ale vozím bagáž na místě spolujezdce. Původně jsem vozil takový "bobek" koupený přímo od ducduc. Přídělával se gumicukama kolem sedačky (jsou napevno součástí brašny) + pojístné řemínky měl přímo na rám. Teď vozím vak od kriega a nemůžu si ho vynachválit, nehledě na to, že MTS1200 má na to už rovnou sedlo připravené (zespodu sedla jsou pásky za které se vak chytí). Vaky jsou i dost variabilní, dělají se ve velikostech 5, 10, 20 a 30litrů a různě na sebe jdou zavěsit.

Tentum
Tentum napsal 12.04.17 v 19:40 10b.

Gratuluji k opravdu krásné a zachovalé Ducati. Musím dát 10

DucatistaCZ
DucatistaCZ napsal 12.04.17 v 14:01 9b.

Můj postřeh: Kupoval jsem jako první motorku Monstra 1000, měla laďáky a otevřenou spojku ... Jak jsem to slyšel, zhrozil jsem se a řekl že laďáky nechci ale zato chci zpět kryt na spojku... Tak to bylo cca rok a pak jsem sháněl laďáky a otevřený kryt na spojku

DyDy84
DyDy84 napsal 12.04.17 v 10:37 8b.

Laďáky nekupuj, jsou to vyhozený peníze. Origo máš nejspíš Remusy a ty jsou třeba oproti Barracudě jen o kousek tišší. A ten kousek je zrovna ten rozdíl mezí tím, jestli po celodenní jízdě tě bude bolet hlava, nebo ne. Navíc když budeš chtít vyjet třeba někam za hranice, tak bys je musel zase přehazovat za origa.
Taky je dost možný, že hned jak budeš mít neomezený A, budeš chtít silnější a rozhodneš se prostě tohle přiškrcený nechat dál někomu, kdo bude přiškrcený hledat.
Věř mi, vlastní zkušenost.

A vítej do taliánské familíe

Dundoš
Dundoš napsal 10.04.17 v 20:00 10b.

Když ji miluješ, není co řešit
A jen tak mimochodem, stejně ji odškrtíš a koupíš laďáky...