Honda Forza 300 (2020)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Vasek70
Vasek70 napsal 22.06.23 v 10:00

Musím přiznat, že jsem do doby, než jsem měl dodělané "Á"čko, jezdil hodně právě na manželčiném káčátku a nezapomněl pokaždé pronést povzdech "...jedu ti projet SHáčko, než mu zaroste výfuk z písty zrezivějí...", prováděje tak lehký psychologický nátlak na manželku, aby zase usedla. Už to vypadalo nadějně, ale pak manželka blbě upadla a zlomila si nadvakrát ruku, což jí vyspravili hroudou titanu a hrstí šroubů, čímž ji vystavili na moto definitivní stopku (kdyby zbuchla, mohla by o ruku úplně přijít).
Každopádně jsem byl z SHáčka příjemně překvapen. I s mým metrákem na palubě uhánělo co mu síly stačily a až na nějaké prudší či táhlé kopce, byla jízda překvapivě svižná. Co mi bylo divné, byl takový ten posez ala WC, ale to už k tomuto typu skútrů holt patří. Hodně dlouho jsem si zvykal na ten divný pohled přes řídítka na ... nic. Přístrojovka je totiž hodně blízko, malá, nízko, bez plexi, a za ní už je vidět rovnou asfalt. Ze začátku jsem měl pocit, že když zabrzdím, musím nutně udělat kotrmelec vpřed.
Ale zvykl jsem si a zakrátko jsem na esháčku lítal stylem "furtplnej" a byl hodně překvapen spotřebou, která se "vyšplhala" na 2,2.

Myschan
Myschan napsal 22.06.23 v 08:45 10b.

Hezky napsáno. Jo a mimochodem, podle mě si manželka vybrala dobře. PCX je hezčí, ale SH je lepší. Teda jen můj názor

Vasek70
Vasek70 napsal 21.06.23 v 20:13

Já jsem také zvažoval C400 (X či GT), ale jelikož mám fobii ze zrcátek na řidítkách (podle mého, by minimálně na GT skútrech měly být na kapotáži), takže jsem ze čtyřstovky odtáhl s nepořízenou.
Ale moc se mi v Inveltu líbila - mlsně jsem ji tam obcházel a za ty prachy, co za ní chtějí to bylo hodně lákavé...

janpoko
janpoko napsal 21.06.23 v 14:46 10b.

Přesně jak píšeš. Taky jsem zvažoval Forzu, ale vyhrálo BMW C400X. Posez, motor, brzdy, LCD display a super svítící přední LED. Na stěhování mám auto. :) Ale samozřejmě chápu, že někdo to bere z praktického hlediska a tam zas Forza vede na plné čáře. :)

Milan1963
Milan1963 napsal 21.06.23 v 11:04 10b.