Honda CB750 Hornet (2023)

Vlastník wild38
Vloženo 1.1.2024
Aktualizováno 1.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

wild38
wild38 napsal 06.01.24 v 10:17

@Vasko969 @Vladounreal @tomasL6 děkuji, chtěl jsem dospělou a přívětivou motorku ve střední kategorii, v té době vycházela nejlíp, slevy na ostatní nové modely začaly až o měsíc pozdjěji nehledal jsem widowmakera
@MartinXL650V děkuji, nějak jsem přišel žluté na chuť
@mta děkuji, popravdě, k hornetovi jsem se dostal až časem, dlouho vedla ninja
@ruinin člověk to chce nějak objektivně zhodnotit, já si naopak rád počtu něco navíc, o čem se v análech nepíše a kuloárech nemluví... *recenzi jsem tvořil pomalu 3 měsíce
Sřšňo hlášky jsou dobré. Co Čech to muzikant, trenér národního týmu a moto žurnalista

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 05.01.24 v 23:30 10b.

Pěkná motorka a výborný popis
... navíc je žlutá a to je top barva

mta
mta napsal 05.01.24 v 09:18 10b.

Hezky sepsáno
Seděl jsem na něm jen na výstavě v Letňanech, byla to původně moje první volba
Užij si ji

ruinin
ruinin napsal 05.01.24 v 01:16 10b.

Když to tak čtu, tak mě napadá, že co recenze z pera zdejších majitelů motorek, to víceméně profi novinářský počin. Hlavní důvod, proč tu nepíšu žádné recenze motorek, které jsem vlastnil a vlastním, je moje neschopnost napsat kloudný text česky. Nechci podceňovat IQ průměrného českého motorkáře, ale že tu každý bude psát traktáty na úrovni studentů žurnalistiky, mi moc rozum nebere. Kde tu jsou nějací obyčejní pepíkové, jako já, co neumí moc psát? A napíšou něco ve smyslu, tak jako jo, dost slušná mašina, je to na ní fajn, a navíc jako fakt zatáčí... prostě něco jako Pepa Sršeň, ne?

Vladounreal
Vladounreal napsal 04.01.24 v 15:27 10b.

Moc pěkná motorka i recenze . Přeji mnoho šťastných km a skvělých zážitků na ní.

tomasL6
tomasL6 napsal 04.01.24 v 13:34 10b.

ahoj, měl jsem ji na testovačce a dost mě překvapila - nemít mt09 šel bych do ni. skoro stejný zážitek za cca 60tis levněji. a dobrá recenze

Vasko969
Vasko969 napsal 04.01.24 v 13:24 10b.

Parádne zihadlo.Krasna barva, výborný výber v strednej kategorii !!! Gratulujem. Jasnych 10 !!!