Yamaha TZR 125 (1993)

Vlastník TchorCZ
Vloženo 15.5.2015
Aktualizováno 15.5.2015

Masakrova mašina na 125ccm luxus.

Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - Motorka jede 170km/h což jsem hrozně rád protože mam rád rychlost. Na motorku jsem sedl a hned bez problemu jezdil Proběhly nějaké upravy.

Motorku bych doporučil pro - no tak jelikož jsem jezdil pionýr atd. tak určitě tem co už na nějake motorce jezdily před autoškolou a ví co si můžou dovolit a co nee ja jezdil před autoškolu asi 6let na pionýrech a pitbike jsem měl tak že radči těm co už na něčem jezdily neni to pro ty co vylezou z autoškoly.když na ničem před tím nejezdily.

mám na ni najetých asi 800km což neni moc ale to nevadí za tu dobu už motorku celkem dost znám motor šlape krásně ma to najetých sice 42tis. km ale nejde to vubec poznat spojka luxus ,brzdy zabírájí okamžitě stím nemam problem ve předu kotouče vzadu buben takže brzdím jen předkem.ovládání je překrásne krásně se klopí do zatáček zrychlení je okamžitě na 125ccm až moc kamoši mají CBR všechny jsem dal hned na rozjezd akorát spotřeba je trošku vyšší ale toje podle toho jak člověk jezdí ja su zvyklý na rychlou jízdu takže tomu celkem dávám takže se nemůžu divit že mam tak velkou spotřebu,normální je okolo 4-4,5 na 100km když tomu nedávám točim do těch 4tis. maximalně.uložný prostor pod sedlem mam jen na lekarničku a mam tam alarm na kotou to je všechno olej do benzínu nedávám je to samo přimíchávání pod sedlem nadržka.

TchorCZ
TchorCZ napsal 17.05.15 v 12:02

Lak je nove delany asi pred mesicem jsem ho delal barva 2500kc

Kafi
Kafi napsal 15.05.15 v 13:03

Motorka pěkná, dobrá klasika...sice by to chtělo nový lak, ale dobré...jen si nemyslím že z fichtla si vyježděný a po 800km moto znáš...ale hlavně ať ot jezdí a vždy šťastný návrat domů