Yamaha TZR 125 (1997)

Vlastník Pajitu66
Vloženo 20.7.2008
Aktualizováno 4.4.2010

Naprostá voňafka, v bílej barvě je prostě luxus. Předělaná celá kapotáž a přední maska. Otevřená na plnejch 22kw, oproti předchozímu 4Taktu, tak tohle jede jako pila a 125ccm bych si už jinou než v 2Taktu nekoupil-(nádhera když se otevře přívěra) :o)

Tak zkušenosti s touhle mašinou, koupená (15.7.2008) mohu říct že oproti předchozímu 4taktu v 125ccm tak tohle jede jako střelený, jakmile se to dostane nad 7500ot./min. tak se otevře elektronická přívěra a jede to jako z praku. Otevřený na plnejch 22kw jinak když se to nehoní a točí se pod přívěru a sem tam se to na křižovatce ohulí tak spotřeba 5 litrů, ale jakmile se začne honit nahoře ve vysokejch otáčkách tak spotřeba jde k 7litrům, což bych řekl, že je pořád ještě dobrý oproti jiným dvackam který žerou i 10litrů. Krásně se taky vede do zatáček a jinak maximálka co jsem z toho vyždímal bylo lehce přes 170km/h takže bych řek že ja 125dvácu to jede a jinak po rovině bez problémů 150 ani nemrkne, jinak zkoušel jsem vyměnit řetězový kolečko o 3 zuby menší vepředu takže do tahu a ještě na 2ku se to zvedalo, ve městě a tak s tim fakt byla sranda ale za městem se to muselo pořád točita maximálka potom byla tedy 140km/h takže jsem se s tim vyřádil a dal tam zpátky původní. Takže bych řekl, že jsem udělal dobrou koupi a i volbu a všem vřele doporučuji TZRko a s porovnáním s NSRkem tak tohle jede mnohem víc ostřejš, NSR je bych řekl mnohem jemněji nastavený tady je strašnej kopanec od přívěry a taky to ale jede i víc a líp oproti NSR. Jinak teď přes zimu přijde barva a na jaře bude na prodej, takže kdo by měl zájem tak může napsat. ;o)

....Miloš....

ESAUL napsal 01.04.09 v 20:20

APRÍL

Kevin21
Kevin21 napsal 02.02.09 v 20:18

To co stam machroval vecer pred skolou, to melo bejt jako pred tima dvouma holkama :D takovej bordel vecer..

Allan
Allan napsal 11.01.09 v 19:58