Honda SH Mode 125 (2014)

Vlastník Leon85
Vloženo 1.6.2015
Aktualizováno 14.4.2016

Super každodenní ježdítko do práce (16km), do supermarketu i na občasný výlet po okolí.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

První dojmy - Velmi tichá, kultivovaná a v neposlední řadě super design. Dobrá akcelerace.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kterým nejde o pózu a uřvaný motor, ale o praktičnost, velmi nízké provozní náklady. Pro lidi, jež se potřebují dostávat skrz centrum do práce, ale i pro ty, kdo si budou chtít jen tak vyjet po okolí.

Doplňky na motorce - Do záslepky na pravém řídítku jsem si nainstaloval tlačítko otevírání vrat garáže. Pohodlné - po příjezdu na váš pozemek nemusíte složitě v rukavicích hledat nějaký dálkový ovladač po kapsách a snažit se na něm nahmatat nějaké to zapuštěné tlačítko... Fakt dobrá vychytávka!

Skútr pořízen díky pozitivní zkušenosti z dovolených a zpřístupnění B řidičáku "malým" motorkám.

Při výběru hráli velkou roli hlavně zkušenosti ostatních uživatelů s řadou SH, které za více než 30 let existence jsou velmi pozitivní, bezporuchovost, to, že Honda je osvědčená značka, a taky spotřeba .
Ta je v materiálech od prodejce deklarována na 2,1 l/100 km.
Já to moc nešetřim a jezdím často plnej plyn. Daří se mi tak 5,5 l nádrž "sežrat" rychlostí 2,75 l/100 km, tj. 200 km dojezd na nádrž. Víc benzínu si už nemůže vzít!
Prostor pro integrálku pod sedlem a tašku s nákupem pod řídítka mezi nohy.
Skvělá ovladatelnost (116 kg, skvělá geometrie). Snadno nastavitelná tuhost zadního odpružení.

Skútr nejlepší do města, či dojíždění do práce po jeho bližším okolí. Bydlíme 4 km od centra města, tudíž super věc pro nenadálé nákupy či občasnou projížďku.

Animal-
Animal- napsal 01.05.18 v 07:37 8b.

JJ mám ji také už 5 let a jezdí v pohodě. Jen je nad 50km/h trochu línější než Gilera runner 125 VX. Zase spotřeba je super na nádrž 230km po Praze. Jinak když se nespěchá dá se jet i okreska. Jezdím občas na chajdu asi 40km a v pohodě bzučí 90km/h. No na háčkování mezi auty to není, ale v klidu dojedu. Za to můžu jet v žabkách a kraťasech to na CB1000R můžu zapomenout.

Leon85
Leon85 napsal 14.04.16 v 22:41

Cítím se více v bezpečí na slabším stroji. Na velkou motorku stejně nemám řidičák. Takhle mám hezkou 125 za 700,- ročně + nějaký ty garančky...

mokomido
mokomido napsal 14.04.16 v 04:16 10b.

Hezká a asi i praktická možná ti časem bude chybět síla
a rychlost.Člověk si velmi rychle zvykne ...

Myschan
Myschan napsal 13.08.15 v 12:17 10b.

Jednoznacne vyborna volba.Budes spokojen i za 5 let

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 13.06.15 v 23:14 10b.

pekná Hondička