Daelim VT 125 (1999)

Vlastník Vratic
Vloženo 27.7.2006
Aktualizováno 13.11.2006

Na pohled moc krásný chopper, který nejen krásně vypadá, ale i jezdí...Sice neoplývá velkým výkonem, ale i z mírnáho kopečku vytáhne 135 km/h, ale převážně je to motorka pro pohodáře, kteří si chtějí vychutnat jízdu, krajinu kolem sebe a nikam nepospícha

Cesty: Pekelné Doly,Motománie 2006, Moto-gold

Další info: TAk a je fuč...ať novému majiteli slouží stejně dobře, jako mně...

Lord_Zajc
Lord_Zajc napsal 11.02.08 v 21:37

Krásná zanedlouho si pro ni taky jedu... přecházim z yuki125 sport na tuhle krásku

Vratic
Vratic napsal 06.02.07 v 16:19

cuzz...bohužel nemůžu, páč sám nevím...

napsal 22.01.07 v 11:04

Cau idi potreboval bych se zeptat na nejaky kvalitni prevodovy olej do tyhle krasky!!!Dikes moc

napsal 26.10.06 v 23:00

Se zájmem jsem si přečetl názory na tento motocykl. Sám jej rovněž vlastním, používám jej na výcvik řidičů sk. AM, A1. Mám jej již 6 let, najeto cca 54000 km, dosud bez větších problémů, jen běžné opravy a seřízení.<br />
<br />
Jinak tuto značku dováží fa MOTO CUP s.r.o., www.motocup.org. Zde je k dispozici seznam prodejců, jsou rovněž schopni díly poslat přímo majiteli motorky.<br />

napsal 18.10.06 v 20:10

Cus,chtel jsem se zeptat,mam tu samoou masinu co mas ty a jsem s ni celkem spokojenej,ale nemuzu na ni najit nejakej slusnej servis,potrebuju nejaky nahradni dily a newim kde je mam sehnat,jsem z Usti nad Labem,ale newim kde by to tady melo bejt!!! Napis porsim na meil!!!