Daelim VT 125 (2003)

Vlastník CHEEVERES
Vloženo 10.3.2007
Aktualizováno 28.8.2007

svítí, bliká, troubí, brzdí, jede docela slušně si myslim, ikdyž mi lehce ztratila na výkonu a maximálce po odvrtání vejfuků, ale zas konečně trochu ječí (co se týče tý maximálky tak to bylo asi tak 125-130km/h a ted je to tak 115-120km/h) je to pohodlná

Zkušenosti: už nikdy nebudu tak razantně brzit jenom přední brzdou na štěrku z kopce a kord, když se chystám mávat na borce s hornetem.. místo mávání sem mu musel řikat, že sem ok a ať klidně jede dál.. :) zas se to stalo, ale tentokrát na vodě a to sem ani nikomu mávat nehodlal :X

Cesty: tak rád bych vyrazil na nějakej ten sraz, ale vubec mi to nevychází.. jinak jezdim téměř denně, občas s jinym bikerem nebo třeba za jinym traktorem přejetym bikerem.. baví mě to :P

Cestopis: mno..

Další info: pokoušim se jí udělat, co nejkrásnější, ale je to všechno drahý jak svině.. co je novýho? zrcátka, ale chci zas jiný ;) , pak víčko od nádobky brzový kapaliny, rolka, nápoják, třásně na páčkách, jedno sedlo, ventilky, orlice na přednim batníku, objednal sem si padací rám, pak jsou ještě obě páčky nový, ale ne kuli tomu, že by se mi ty starý nelíbily.. se zlomily, když to uklouzlo trošičku :X dvakrát :X

Reportáž: ne-e..

CHEEVERES
CHEEVERES napsal 03.03.08 v 20:19

tak to sis lorde polepšil :P užij si jí.. ;)

Lord_Zajc
Lord_Zajc napsal 11.02.08 v 21:35

krásná zanedlouho si pro ni taky jedu...
přecházím z yuki 125 sport na tohle...