Cagiva Cucciolo (2000)

Vlastník imatio
Vloženo 5.7.2015
Aktualizováno 5.7.2015

Cucciolo znamená "ještěrka". Fakt výstižný jméno!

Motorka koupena od KB Car Mladá Boleslav - Dneska už moto neprodávají.

První dojmy - Skútr jsem koupil nový, takže první cesta z Mladé Boleslavi do České Lípy byla vopruz - max. 30 - 40 km/hod., abych to neuhnal. Ale jinak super!

Motorku bych doporučil pro - Pro vyšší postavy s řidičákem AM. Ale už se nový myslím nedá koupit.

Tenhle skútr jsem si vybral proto, že v tehdejší době se v padinách nedal koupit za "přijatelný" peníze větší stroj, což při mých 190 cm a 110 kg bylo rozhodující. A naši kluci taky nejsou prďousové. A taky kvůli větším kolům, což se mi v provozu osvědčilo. Takový ty asijský prdítka na 10" kolečkách se tomu nemohou rovnat.
Přesto, že to byla pouhá padina, dvoutaktní motor s oddělenou nádržkou na olej, byl velmi agilní, sedmdesátku jsem tam měl cobydup i s mojí váhou a na semaforu auta neměla šanci. A bez problému uvezl i dva.
Trochu si člověk musel dávat pozor ve dvou na městským značení nebo na kruháčích, to už bylo přední kolo dost odlehčený.
Když byl dobře zajetý, dalo se na něm díky vysoký a robustní konstrukci absolvovat i několik stovek km.
Nebýt toho, že jsem potřeboval penízky na další "postup" k vyšší kubatuře - našim klukúm už bylo přes 16, tak bych se ho asi nezbavoval. Takhle musel z domu na protiúčet.
Už se nevyrábí, ale kdybyste narazili na zachovalej kousek, bude to dobrá volba.

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 20.07.17 v 14:01

cuciolo naní ještěrka ale štěňátko...