Can-Am Spyder ST (2014)

Vlastník 1Pegas
Vloženo 1.8.2015
Aktualizováno 26.5.2019

Dlouho jsem jezdil na 4kolkách, ale na silnici to nebylo ono, polovička motorku nechtěla, tak jsem pořídil 3kolku

Can-am Spyder RS-S: důvod neuveden
Can-am Spyder RT: důvod neuveden

První dojmy - Jsem úplně unešenej. Se 4kolkou se to nedá srovnávat ani okrajově, snad jenom, že po zastavení nespadne, ale tím veškerá podobnost končí.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Akrapovič, opěrka spolujezdce, držák navigace RAM Mounts, originál držáky kufrů a kufry v barvě tříkolky.

Spydera ST jsem si vybral po dlouhém dilema jestli koupit RT či RS a nakonec se mi naskytla možnost koupit zánovní ST a tak jsem ani příliš neváhal. Jízda je velice příjemná, podvozek pobírá nerovnosti víc než dobře, ale silnice třetí třídy pro tohodle mazlíka nejsou moc vhodné vzhledem k malé světlé výšce. Kdo na tomhle skvostu nikdy nejel, jenom kritizuje jak moc to má nevýhod, ale opak je pravdou. Jízda sólo i ve dvou je pohodlná a přímé vybízí k dlouhé projížďce. Sekvenční řazení je perfektní, ať už se řadí nahoru či dolů. Přední uzamykatelný 44 litrový kufřík je už takovou třešničkou na dortu. Je to moc praktická záležitost, do který se vejde neuvěřitelný množství věcí.

Orinek
Orinek napsal 20.02.19 v 21:11 10b.

Ahoj super tříkolka taky si chci pořídit takovou,ale
ty jsi musel s motorkou na emisi? To jako se spyderem se musí i na emisi co 4 roky?

šjiří
šjiří napsal 23.03.17 v 20:16 10b.

komentář -Svoboďák,Žasnu,jak někdo může napsat takovou hovadinu!?!Mám Spydera RT od listopadu zatím1100km.Před tím Dragstara a ještě doma intrudra.Mohu tedy porovnat-jezdím s čoprákáma,nezesedám,otáčím se normálně,jsem abnormálně spokojený.Je jasné-není možné kličkování mezi auty atd...Ale když potřebuji,i 160 to letí a ještě je v plynu rezerva.Doporučuji Ti,než napíšeš tokovou h...půjč si ji a projeď se a možná příště už napíšeš něco chytřejšího.

Maruno
Maruno napsal 31.08.16 v 19:07 10b.

Díky. Taky pěkný mazel.

Svoboďák
Svoboďák napsal 19.05.16 v 13:26 10b.

Jezdím občas na vyjížďky s paní, co kočíruje také tuhle F1 řízlou scootrem Působí rozruch, ale je to malinko neohrabané, hlavně při otáčení. No a v zatáčkách buď vysedat nebo po dvou 10b.

Martas38
Martas38 napsal 14.05.16 v 22:32 10b.

to je krása