Ducati 1199 Panigale (2012)

Vlastník Jaroušekduca
Vloženo 27.9.2015
Aktualizováno 27.9.2015

Bláznivá,splašená,tvrdá a neskuteče zábavná!
Žádná jiná značka Vám to neposkytne,to mi věřte!

Motorka koupena od Ducati Boloňa

První dojmy - No,už jsem jezdil skoro na všem a Ducatky už jsem taky měl a už u nich prostě zůstanu.

Motorku bych doporučil pro - Nikomu,to si každý musí vyzkoušet a pochopit!

Doplňky na motorce - R-G protektory,mřížky chladičů,PP tuning,Airbrush,sedlo

Jezdím celkem z ostra,řadím až to bliká,gumy mi vydrží tak zhruba 4tis,ale když to vezmu na okruh tak mízí před očima!Motor bez problémů,někdy špatně chytá za tepla,Olej 12tis,já měním po 3tis,jinak ventily po24tis.Šlajfy jsou top,Váha 163kg suchá,Stupačky jsem shodil,protože vozit na tom někoho je pitomost!

Na okruhu je jí nejlíp,stejně tak kvalitní silnice,ale jak je někde horší cesta,tak je to vopruz!Ale nic zásadního,to co je v testech,třeba v Motohousu od Táborského,který pomluví všechno,kromě svého BMW,tak to opravdu není!Není tam samet čtyřválce,má to několik ůrovní nastavení motorové brzdy,což je lepší na silnici ůplně vypnout a jízda není tak ucukaná.

O servisu Ducen už se napsaly romány!Ve značkovým je to drahý u nás,díky zastoupení!Wídeň levnějśi cca o 20%.Já servisuji v Motomanu,kde mají vercajk
na Ducny a mán to za půlku!Nejhorší jsou mrdalové,co si myslí, že si desmo rozvody
seštelují sami!Rozdrbou to,pomluví a prodají!A tak zaćínají fámy o nespolehlivosti!
Znám osobné Monstera 900,co má najeto 160tis.a furt to jezdí!A suchá spojka?Ať si chrastí,mě se to líbí,i když Panigale je v oleji!Přece všechny motorky v GP mají spojky suché!Honda,Yamaha od Exedu,Ducati STM

No,cestování!Já na tom lítám a nejsou vyjímky dát za den čtyři nádrže,takže cca 550km!A večer jsem spokojenej,dám si 5-6 dvanáctek,ze dva fernety a ve snu si ten race ještě jednou sjedu!

fanty
fanty napsal 04.05.16 v 11:53 10b.

No jestli na te letajici fotce jsi ty, tak to jsi pekny magor , klobouk dolu.

DyDy84
DyDy84 napsal 01.12.15 v 14:24 10b.

Sportka je stejně lepší

DoktorARO
DoktorARO napsal 12.11.15 v 10:14 10b.

byt tak bohatsi, tak ji mam v garazi!

Dave27
Dave27 napsal 04.10.15 v 18:18 10b.

To nesmíš takhle veřejně říkat, pak všichni zjistí že se to ve skutečnosti nesere a bude to mít každej
Ale super recenze a úžasná motorka, pro mě největší sen

fsmoula
fsmoula napsal 27.09.15 v 16:48 10b.

Parádní kousek