Suzuki Address 110 (2015)

Vlastník Festina_lente
Vloženo 8.11.2015
Aktualizováno 25.2.2016

Jednoduchý, levný stroj pro denní dojíždění. Po stratu v zimě třeba přidávat minutu trochu plynu, špatně nastavený sytič od Suzuki.

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

Honda Vision 110: Čekačka necelý půlrok mi přišla dlouhá

První dojmy - První dojmy byly strašné. Předtím jsem sedlal půllitr a přestup na tohle byl smutný jako když Jack umřel na konci Titaniku. Kola o palec větší než mám na autě, ale tenké jako na bicyklu, zajíždění na půl plynu při výkonu pěti vysavačů a posez jako na toaletě.. ego trpělo jako tělo když šlápnete na lego. Mimochodem se dá ujet za den i přes 150km v únorovém počasí. Nevím jestli jsem tak vytrvalý řidič, ale přes 3 hodiny cesty není problém. Do Alp se ale nechystám :D

Motorku bych doporučil pro - Moto je ideální pro kohokoliv, kdo se nestydí jezdit na skútru do fachy nebo školy od jara do podzimu do vzdálenosti 25km. Já jezdím 15 a pohoda. Na delší trasy buď něco většího, nebo auto, bus, vlak...

Doplňky na motorce -

Ale jak šel čas, tak si člověk zvykne na cokoliv. Nakonec jsem rychlejší než nejrychlejší AVIA - nejrychlejší vozidlo českých silnic - vždy je na začátku kolony.
Ten zvuk a vzhled a sílu a vlhké kahotky každé buchty sice ta minimální spotřeba a levný servis nenahradí, ale jako dopravní prostředek je rychlejší a pohodlnější než kolo.

Výrobce se chvástá, že se pod sedlo vleze integrální helma - Ne, nevleze
Tak jsem přikoupil kufr, olepil skútr reflexní páskou na sanitky a na kola dal taky proužky. Na řidítka vymyslel "krásný" držák na hodinky které jsem vypreparoval z náramkových a od té doby jen jezdím a dolívám benzín. Pro nenáročného jezdce stačí.

Nejvíc jsem vymačkal 110, ale to musí být dobrá cesta. Reál kolem 90.Najeto 25.2. 1420 asi a až na pohvizdující kotouč v zatáčce na kruháči a lehce drnčící plast někde v palubě (který se projevil až dnes) nic.

Winn
Winn napsal 09.05.16 v 11:05 10b.

Mám integrálu HJC a vleze se mi pod sedlo v pohodě, i s rukavicema a drobnostma. Záleží holt na výrobci přilby. Najeto mám 2.000km a taky se mi vpředu, když jedu po kostkách, začal mírně ozývat plast. Ale jinak je to pohoda a dobrá volba