Suzuki Address 110 (2016)

Vlastník Luko45
Vloženo 20.6.2018
Aktualizováno 28.4.2019

Již po prvních kilometrech jsem věděl, že jsem neudělal chybu, lehký skútr, dobře ovladatelný, který v podstatě nic nežere. Ideální přítel na cestu do práce, pokud vás baví jízda za řidítky a šlapat se vám nechce.

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov) - Naprostá spokojenost s přístupem i cenami.

Honda Vision 110: Znamení osudu.

První dojmy - Když jsem se rozhodl, že si pořídím skútr do 125 ccm, vybíral jsem mezi Hondou Vision 110, na které jsem měl naježděných asi 1000 km a Suzuki Address. Jelikož v prodejně Suzuki nebylo možné si skútr vyzkoušet, rozhodl jsem se pro Hondu. V Hondě mi však řekli, že mají výpadek v dodávce (ten byl i u ostatních dealerů) a tak jsem si koupil Suzuki. Musím po dvou letech přiznat, že výpadek Hondy, byla ta nejlepší věc, která mne potkala. Address je oproti Visionu hravější, zábavnější, má lepší průběh mototru a má lepší zvuk.

Nejsem moc příznivcem nadšených recenzí, psaných hned po koupi. Proto tyto řádky píši v době, kdy skútr prodávám. Musím říci, že za celé dva roky vlastnictví (8800 km) jsem byl se skútrem provozně velmi spokojen. Je to prostě Suzuki, jen lijete benzín, po 4000km dáte na garanční prohlídku a jinak nic neřešíte a jezdíte.
Nenapadá mne moc negativ, která bych napsal. Možná sedačka se zdá trochu tvrdší, ale jezdec to pozná až po cca 40 km, takže při každodenním dojíždění do práce do 20 km nic nepostřehne. Jinak je to malý bezvadný a hlavně hravý skútr, se kterým se daly v provozu a v zácpách dělat neskutečné myšky a otočky s velkým náklonem (u skútru by se dalo napsat až do dna resp. na dno), v podstatě na pětníku. K tomu musím přiznat opravdu bezvadný servis. S klukama v Paskově nebyl žádný problém. Měli dobré ceny servisu (pro srovnání: tři garanční prohlídky Suzuki cca 4500 Kč, kdyžto můj Taťka, zaplatil v Hondě za v podstatě totožný Vision a stejnou sérii prohlídek přes 9000 Kč), dobrý přístup a když něco většího vyměnili, měl jsem možnost starý a opotřebený díl (např. vzduchový filtr) vidět. Takže pokud malý skútr, tak jednoduše Address.
A na závěr důvod prodeje, je malý obsah v kombinaci z novou prací (35 km do práce, 35 km z práce), což je dle mého pro 6,7 kw docela štreka.

Luko45
Luko45 napsal 26.06.18 v 15:12

Již je prodaná.

Helfer
Helfer napsal 23.06.18 v 17:59 10b.

kdepak se prodává?

pajapaja
pajapaja napsal 20.06.18 v 17:51 8b.

dobrá recenze-za co měníš?