Husqvarna TE 350 (1993)

Vlastník namestek21
Vloženo 19.11.2015
Aktualizováno 19.11.2015

Moje první "ostré" enduro, na svoji dobu toho uměla dost

První dojmy - Můj první čtyřtakt, takže se člověk musí na začátku trochu učit a zapomenout na svoje návyky z dvoutaktů. Hned od začátku spokojenost, dobře ovladatelná, trochu těžší, dobrý průběh výkonu a parádní zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka, který si rád zablbne na krosové trati, samozřejmě pole lesy nejsou překážkou.

Po blbnutí v terénu na dvoutaktech jsem chtěl čtyřtakt. Moje Huska byla za docela slušné peníze a hlavně na papírech. Tedy na papírech velký TP a sportovní průkaz. Kupoval jsem ji od kluka, který na ní odjel pár soutěží pak se rozhodl že se jí zbaví. Hned od začátku super svezení jen se nesměla ohřát a pak chcípnout, nechtěla pak vůbec chytnout, co já se na ní naskákal než se to podařilo. Takže po několika týdnech k Otovi Kotrbovi na léčení a musím dodat že úspěšné. Od té doby naprostá spokojenost.
Mým potřebám tenkrát vyhovovala, krosová trať, pole, lesy,louky, vše bez problémů. Trochu těžší, dobře ovladatelná, slušné brzdy, prostě pohodová motorka na blbnutí.