Honda MTX 125 (1991)

Vlastník Mironow
Vloženo 5.1.2016
Aktualizováno 5.1.2016

Ako začiatočník po tom čo som predal pitbike 110 som pozeral po nejakom staršom cenovo prípustnom endure a hľa našla sa moja Honda :D

Motorka koupena od v Bošanoch

První dojmy - bola ovela vacsia ako som cakal, a ked sa jej pri jazde dostalo vyssich otacok tak som pocitil ten iny level zrychlenia

Motorku bych doporučil pro - najlepsia moto pre zaciatocnikov :) ked neviete co kupte si hondu 125 :D

S motorkou som randil celu 1 sezonu, cca 80mth, bola to asi ta najspravnejsia volba kupit si tuto moto. Den co den dostavala km na pridel. S pociatku bolo tych asi 16kw pre mna az moc kedze som hu par krat oprel o zem a ona mna, no casom som hu zacal technicky zvladat a jazdenie bolo tip top hlavne nase dedinske moto tury :D S moto nebol ziaden problem ohladne motora slapala ako mala akurat sa mi stali mensie nehody ako defekt, roztrhnute lanko spojky alebo vyhnuta packa. Vsetko sa dalo do poriadku a vozil som sa dalej. Spotreba bola asi 5-6l/100km co bolo super pre mna ako studenta :) Nakoniec som si hu az tak vyjazdil ze uz zacala byt pre mna slaba preto isla na internet a zanedlho si po nu prisli kupcovia z oravy. Bola to prekrasna sezona s mojou hondou ale musel som sa posunut dalej :)