Keeway Hurircane 50 (2007)

Vlastník mmmaaaxxxiiimmm
Vloženo 26.2.2016
Aktualizováno 26.2.2016

Malé nenáročné přibližovadlo na ježdění kolem komína. Bezproblémový stroj.

Kentoya Sharky 50: důvod neuveden
Yuki Whip 50: důvod neuveden

První dojmy - Malý nenáročný skútr na dojíždění do práce, na kterém můžou jezdit všichni členové rodiny.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo chce levné a spolehlivé přibližovadlo. Spotřeba do 2l/100km.

Doplňky na motorce - Kufr, sportovní variátor, laděný výfuk z derbi.

Po zkušenostech z dovolených, kde jsem si půjčoval skútry, jsem se rozhodl, že musím taky nějaký mít. Bylo to v době, kdy se u nás s řidičákem B mohlo jezdit jen na 50-tkách. Chtěl jsem, aby ho mohli používat i ostatní členové rodiny. Byl jsem rozhodnut pro 2-takt, protože 4-takt při objemu 50 vůbec nejede. Koupil jsem ho úplně nový v r. 2007, ale byl omezen jen na rychlost 45 km/h. Ignoroval jsem proto záruku a koupil set na odblokování. Časem přibyl sportovní variátor a laděný výfuk z DERBI. Poté skútřík upaloval 70 km/h. Synové si časem koupili svoje motorky a manželka na něm nejezdila a tak zbyl jen na mě. Jednou jsem si řek, proč se trápit na takovém prdítku a koupil jsem si na dojíždění do práce skútra o objemu 150 ccm a Keewaye v r. 2014 prodal. Vzpomínám ale na něj rád, sloužil bez problémů.
I když jsem vždy měl i velkou motorku, tak jsem na něm několikrát s kamarádem absolvoval z recese cestu na MOTO-GP a WSBK do Brna. Skútr má jen 10-ti palcové kolečka a tak je na našich silnicích cítit každá díra.