Honda VF 1000 R (1984)

Vlastník Steve-Honda
Vloženo 11.3.2016
Aktualizováno 11.3.2016

Koupena 28.4. 2014, včera po delší době znovu ožila.

Motorka koupena od Marcus, Wilnsdorf, Německo

První dojmy - Žádné zatím nejsou, až na tu euforii při startu a následnému naskočení motoru. Na jaro se opravdu těším.

Motorku bych doporučil pro - Pro nás čtyři co ji máme a díky registraci zde o Vás vím.

Doplňky na motorce - Nic. Ale originál vychytávek je na ní na svůj věk hodně.

Nádherná, krásná VF 1000 R, poměrně rarita. Nebyla ale bez problému. Nějaký německý werkstattmann ji opravoval a použil ventilové koníky z VF 750 F, no a katastrofa po cca dvou tisících kilometrech byla na světě. Tyto jsou proti originálu o něco menší, výsledek ohnuté a rozklepané ventily jak od Koudelky a samozřejmě zničené vačky. Ventily šly ven rozbruskou ( jinak to nešlo ), vačky a koníky jsem nechal opravit profi dílnou, pak čištění karburátorů, těsnění a nějaké to bádání kam co patří. To dělal Jarda. Operace bratru za 18.000,-. Ale určitě to za to stálo.

Tušák-
Tušák- napsal 02.04.17 v 20:23 10b.

Gratuluji ke krásnému kousku. Škoda ty lidský hlouposti která ti přidělala zbytečnou práci. Sám mám taky červeno-bílou Usa verzi a jsem taky milovníkem V4 motorů. To je prostě paráda, i ten osobitý zvuk. Tak hodně šťastných kilometrů.

alfa33ti
alfa33ti napsal 21.08.16 v 20:22 10b.

Parádní mašina

marafzs600
marafzs600 napsal 30.03.16 v 19:43 10b.

Měl jsem kdysi ve verzi Interceptor a na tu ,,surovou" sílu nostalgicky vzpomínám dodnes (to byli časy )

mmmaaaxxxiiimmm
mmmaaaxxxiiimmm napsal 18.03.16 v 07:07 10b.

Na takové jsem se svez začátkem 90-tých let a tehdy to byla neskutečná raketa.

Taliján
Taliján napsal 13.03.16 v 20:54 10b.

velka krasa. Tise zavidim