Ducati Diavel Carbon (2012)

Vlastník martjan_1098
Vloženo 31.5.2016
Aktualizováno 31.5.2016

Diavel. Když se objevil, vůbec se mi nelíbil. Diavel. Svezl jsem se - už nechci nic jiného. Diavel. Neskutečná zábava. Diavel. Rozzářil mi úsměv na tváři. Diavel. Je to peklo - jak motorka, tak cena. Diavel. Seru na to, žijem jenom jednou.

První dojmy - Tu motorku snad dělali pro mne - pohodlný posez, dostatečný výkon motoru umocněný barytonem Termignonů, jistý podvozek a ještě jistější brzdy. Stupačky lze snadno zedřít v zatáčkách až na krev. Příjemným a nečekaným překvapením je, že se se mnou dávají do řeči náhodní kolemjdoucí a motorku chválí. To bych nečekal, ale díky za to, vždycky to potěší ;)

Motorku bych doporučil pro - pro stejně postižená dvouválcová paka jako jsem já

Doplňky na motorce - Kompletní výfukový systém + ŘJ Termignoni, páčky Rizoma, pár serepetiček 3,14čovinek od Ducati Performance - karbonové doplňky, kryty a držák RZ

Za 1 měsíc od koupi najeto cca 2000km od Havířova po Volary a musím konstatovat, že téhle motorky se jen tak nenabažím. Člověk se často přistihne, jak je v přilbě vytlemený a jen se řeže. Takovou radost jsem měl naposledy v 10-ti letech, když jsem dostal autíčko na vysílačku. Prostě paráda.

Před koupí jsem měl mírné obavy, že když doma kápnu božskou a sdělím ženě, jaký ranec hodlám za motorku utratit, tak mě rovnou pošle k doktorovi na vyšetření. A měla by pravdu, opravdu jsem se zbláznil. Místo toho ale řekla: "Tak si ji kup". Díky, miláčku! :)

Pro zvědavce jen dodám, že spotřeba je 6,5-7,5l/100km (obojí při jízdě daleko za povolenými rychlostmi), na rozbitých a zvlněných vozovkách to opravdu není ono, a ve městě se dá jakžtakž poskakovat (100-koňový režim Urban). Moto jsem koupil na menší i větší výlety, po ujetí 300km a víc bolí zadek, ale bude si muset zvyknout, třeba je to jen jarní nezvyk.

jps13
jps13 napsal 10.02.22 v 07:07 10b.

Nádherná mašinka.Tak at slouží jen k radosti a požitku z jízdy.

CZ175_1967
CZ175_1967 napsal 10.03.19 v 19:54 10b.

Parááádnííííí! 10 bodůůůůůůů!

kuplir
kuplir napsal 24.09.18 v 23:51 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 19:35 10b.

JA-NE
JA-NE napsal 23.09.16 v 14:54 10b.

ooooo aaaanooooo to by mohlo byt!