Kentoya Zoom2 50 2T (2006)

Vlastník Berosh
Vloženo 5.9.2016
Aktualizováno 6.9.2016

Malý černý Prdlík, 2taktní piánko a voňavá nádhera :D

První dojmy - Moje první motorka (skútr), jak kdo chce. Do té doby nepostižený jednou stopou, od první projížďky na ní jsem se do toho zbláznil. Je to malý černý ďábel, na objem motoru a mou váhu jede nadmíru dobře. Sice čína, ale poměrně kvalitní :)

Skútr jsem si pořídil jako přibližovadlo do práce, abych nebyl závislý časově na dojíždění městskou dopravou a mohl se volně a rychle pohybovat po městě. Zoom2 naprosto splnil očekávání.

Momentálně už mám na něm najeto cca 2500km.
Zvládl jsem na něm v kuse 120 km, sice to byla dřina, ale na tak malé motorce aby nebyla. Každopádně se to dalo. Na skútru je udělaný kit na 70cc, takže max. rychlost se vyšplhala někam k reálným 65 km/h, což už se dá na popojíždění a to při stálé spotřebě 3l/100km.
Brzdy jsou na Prdlíka akorát, vepředu kotouč s jednopístkem, vzadu buben.
Podvozek už se začíná ozývat, jelikož má skútr nalítáno přes 11 000km v původním stavu. Dá se ale říct, že i s mou váhou přes 100kg se popere se vší ctí :D .
Ovladatelnost a manévrovatelnost je pro takový malý stroj samozřejmostí, dovolím si i pořádně naklopit do zatáčky (co Prdlík dovolí :D ).

Za málo peněz pro mne hodně muziky a snad ještě nějakou dobu na pojíždění poslouží.