Moto Guzzi California 1400 Touring (2015)

Vlastník bilihor
Vloženo 29.9.2016
Aktualizováno 11.2.2017

velký, těžký, široký a rychlý choper a moc pohodlný , hezké dílenské zpracování , žádný plast samý kov

První dojmy - je fakt krásná , vypadá dobře když stojí a když jede , každý se musí otočit , je o chlup vyžší než motocykly v této katergorii , což ale není na škodu , v zatáčce jde dobře položit , pohodlná , nejen pro řidiče ale i pro spolujezdce a na mod "sport" akceleruje jako splašená , brzdy suprovní

Doplňky na motorce - vyhřívané gripy, předkopy, kufr do zadu , a pár dalších blbin z originálních doplňků ( a hned vypadá motka jinak :- )
2017 facelift , větší plexi , nové zrcátka, nosič na zadním kufru , kryt klasonu , kryty nádržek ( spoj. a brzd. ) , nové páčky spojky + brzdy

před tím jsem měl YAMAHU 1300 STRYKERa , ale na tu by jsme se s robou nevlezli a chtěl jsem i změnit styl ježdění, už mně nebavilo jezdit jen kolem konína .
Do města moc nejde je moc široká , musíš si dávat pozor a více předjímat , když to na dálkách je to paráda .
Koupil jsem ještě velký kufr jako opěrku spolujezdce a místa na uložení je mraky .

Začátkem srpna jsem s dcerkou sjel GrossGlockner a fakt jsem se i to na motce užili ...

intruderman1
intruderman1 napsal 25.12.20 v 12:43 10b.

Ahoj pane, nádherný stroj Letos jsem si pořídil Audace carbon a trápím se, jak tam dát bágly.

vencysta
vencysta napsal 04.08.20 v 13:43 10b.

Pro mě nejlepší motorka segmentu

Pietro-guzzi
Pietro-guzzi napsal 14.03.17 v 21:34 10b.

Krásná, ta se talošům fakt povedla .

Petr-Guzzi
Petr-Guzzi napsal 11.02.17 v 12:11 10b.

kadlitoss
kadlitoss napsal 07.12.16 v 13:35 10b.

pěkná máša , prudce elegantní bílá , taky sem po guzině koukal , ať slouží