Honda Gold Wing F6B (2014)

Vlastník beki
Vloženo 17.10.2016
Aktualizováno 18.10.2016

Honda Goldwing je pojem už spoustu let F6B byla pro mě vyzva .

První dojmy - Prvni dojmy nebyly uplně podle představ na tuto motorku si člověk musi zvyknout je to šestivalec motor neni skoro slyšet velka přistrojova deska že ani na zem neni vidět , vaha jak male auto přesto lechce ovladatelna a čitelna.

Abych se mohl vyjadřit ke kolonce vaše zkušenosti jsem si počkal do najeti třiceti tisic km netrvalo mi to ani tak dlouho pouze šest měsicu ta motorka mě prostě bavi .Za sebe mohu napsat že je naprosto bezudržbova servisni intervaly dlouhe takže naklady spojene s provozem muj rozpočet oproti jinym motorkam co jsem měl nezatěžuji ,spotřeba kolem pěti litru pokud jedete do 140 km pak už stoupa , krasně se vede do zataček na dalnici pro ni neni problem jet 200 km rychlosti ta je ještě i celkem přijemna pak už se jizdni vlastnosti měni ,courat se v koloně motorek 60 km rychlosti se da i na pětku.

ookoun
ookoun napsal 26.04.17 v 20:30 10b.

Peknej zlatak a pekny fotky jsem rad ze jsme je vetsinou mohli delat spolu😊😊

mvk73
mvk73 napsal 20.11.16 v 16:41 10b.

Velmi zaujimava volba pre skusenych a vyjazdenych motorkarov. Sam zvazujem tuto motorku s vybavou od roku 2015, kde je aj cruise control, vyhrievane riaditka a centralny stojan.

greydog
greydog napsal 28.10.16 v 09:22 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.10.16 v 19:23 10b.

Luxusní strojovna

changes1
changes1 napsal 22.10.16 v 19:19 10b.

Opravdu pořádný kus motorky! Určitě hodně pohodlná a moc dobře vypadá. 10 b.