Honda VT 250F (1983)

Vlastník hasic89
Vloženo 22.10.2016
Aktualizováno 22.10.2016

honda vt 250 f sikovna honda pre zaciatocnikov :)

První dojmy - mala honda, ktora sa casto nevidi, vodou chladeny motor do V 6 stupnova prevodovka a gumy ako zo sobi 20 ju robia sviznu a a lahkoovladatelnu motorku :) ktoru som kupil pre moju priatelku aby sa mala na com ucit.. ale aj tak jej ju kradnem ;)

vodou chladeny vidlicovy dvojvalec stvortakt karburator 6 stupnova manualna prevodovka ,hydraulicka spojka, v predu kotucova brzda, vzadu bubon, dofukovanie vidlice vzduchom..
ked som ju kupoval, sla len na jeden valec, predna maska takmer nedrzala, gumy stare.. prva myslienka bud ruky prec alebo cafe racer..
za dva dni bola doma..
vymeneny olej, filter, sviecky, fajky, chladiaca zmes, pneumatiky, rukoväte, vycisteny a nastaveny karburator.. nove predne svetlo otackomer, tachometer..
prestavba na cafe sa nedokoncila, z financnych dovodov.. velmi tazko sa zhanaju nahradne diely, motorku by som chcel dostat do povodneho stavu, prednu masku som kupoval minuly mesiac z madarska.. potrebne je este kupit original drziak predneho svetla a masky aby som mohol masku namontovat.. na motorke som prejazdil takmer polovicu slovenska a je to spolahliva lahkoovladatelna motorka s nizkym taziskom, stihla.. do mesta idealna.. na okresky staci.. dialnice su pre vyssie kubatury.. ma vyse 60 tisic km a na policii mi povedali, ze som 12. majitel.. :D

strejda
strejda napsal 29.10.17 v 16:53 10b.

Pěkná a zachovalá hondička, přeju hodně šťastných km.

Maro
Maro napsal 25.02.17 v 10:31 10b.

Krásna motorka

3neczak
3neczak napsal 02.11.16 v 14:47 10b.

Co dodat? Každý se musí otočit! Ať slouží. Samozřejmě 10 bodů.

hruso25
hruso25 napsal 23.10.16 v 20:34 10b.

Parádna mašinka.

Kewin
Kewin napsal 23.10.16 v 07:37 10b.

Moc pěkný stroj